środa, 20 gru, 16:30
ENEA Energetyk Poznań
0 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Środa, 20 gru, 16:30
Małe punkty:
16 25 10 25 15 25 0 0 0 0
środa, 20 gru, 18:00
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Środa, 20 gru, 18:00
Małe punkty:
25 22 25 17 25 16 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 17:00
UJ CM Solna Wieliczka
0 3
ŁKS Commercecon Łódź
Czwartek, 21 gru, 17:00
Małe punkty:
15 25 13 25 10 25 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 19:00
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Czwartek, 21 gru, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 22 20 25 16 25 9 15
czwartek, 11 sty, 18:00
Energa MKS Kalisz
3 2
MOYA Radomka Radom
Czwartek, 11 sty, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 20 25 25 22 16 14
środa, 17 sty, 19:00
KSG Warszawa
0 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Środa, 17 sty, 19:00
Małe punkty:
12 25 13 25 15 25 0 0 0 0
czwartek, 25 sty, 17:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grot Budowlani Łódź
Czwartek, 25 sty, 17:30
Małe punkty:
25 22 25 18 24 26 25 20 0 0
środa, 31 sty, 18:00
KGHM #VolleyWrocław
1 3
UNI Opole
Środa, 31 sty, 18:00
Małe punkty:
19 25 33 31 17 25 21 25 0 0
czwartek, 1 lut, 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
3 0
Energa MKS Kalisz
Czwartek, 1 lut, 18:00
Małe punkty:
25 18 25 14 26 24 0 0 0 0
sobota, 17 lut, 17:00
UNI Opole
3 1
ITA TOOLS STAL Mielec
Sobota, 17 lut, 17:00
Małe punkty:
25 17 25 23 20 25 25 21 0 0
poniedziałek, 19 lut, 20:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grupa Azoty Chemik Police
Poniedziałek, 19 lut, 20:30
Małe punkty:
25 22 25 18 19 25 25 20 0 0
wtorek, 20 lut, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Wtorek, 20 lut, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 21 25 16 0 0 0 0
sobota, 16 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
PGE RYSICE Rzeszów
Sobota, 16 mar, 14:45
Małe punkty:
15 25 23 25 25 21 25 22 17 15
sobota, 16 mar, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
UNI Opole
Sobota, 16 mar, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 19 25 12 0 0 0 0
niedziela, 17 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
2 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Niedziela, 17 mar, 14:45
Małe punkty:
25 20 24 26 23 25 25 22 12 15
wtorek, 2 kwi, 19:00
Polsat Box
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Grot Budowlani Łódź
Wtorek, 2 kwi, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 18 25 18 0 0 0 0
Polsat Box
czwartek, 4 kwi, 19:00
Polsat Box
Energa MKS Kalisz
2 3
UNI Opole
Czwartek, 4 kwi, 19:00
Małe punkty:
15 25 17 25 25 20 25 17 11 15
Polsat Box
piątek, 5 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
3 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Piątek, 5 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 22 25 25 17 23 25 15 12
TV Polsat Sport 1
piątek, 5 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
Grupa Azoty Chemik Police
Piątek, 5 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 25 20 18 25 20 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
MOYA Radomka Radom
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 9 kwi, 17:30
Małe punkty:
20 25 22 25 25 21 14 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
KGHM #VolleyWrocław
1 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Wtorek, 9 kwi, 20:30
Małe punkty:
19 25 25 20 24 26 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 10 kwi, 15:45
TV Polsat Sport 1
UNI Opole
3 0
Energa MKS Kalisz
Środa, 10 kwi, 15:45
Małe punkty:
25 19 25 23 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 12 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 12 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 20 25 21 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
MOYA Radomka Radom
Sobota, 13 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 25 27 14 25 25 13 15 12
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
3 0
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 16 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
0 3
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 16 kwi, 20:30
Małe punkty:
23 25 19 25 22 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 1
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 19 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 25 23 24 26 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 1
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 19 kwi, 20:30
Małe punkty:
20 25 25 18 25 16 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 23 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 24 26 12 25 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 28 września
Energa MKS Kalisz
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ITA TOOLS STAL Mielec
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ŁKS Commercecon Łódź
··· ···
KGHM #VolleyWrocław
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
UNI Opole
··· ···
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
Sokół & Hagric Mogilno
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
MOYA Radomka Radom
··· ···
KS Developres Rzeszów
Sobota, 28 września
 
 
Impel Gwardia Wrocław

Impel Gwardia Wrocław

 
8Pozycja
21Punkty
Mecze
18Rozegrane
6Wygrane
12Przegrane
Sety
29Wygrane
40Przegrane
Punkty
1454Wygrane
1515Przegrane
 
5Pozycja
Mecze
25Rozegrane
10Wygrane
15Przegrane
Sety
46Wygrane
50Przegrane
Punkty
2063Wygrane
2059Przegrane
:)
 

Budowlani Łódź

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 11
Set 3   25 : 15

11.10.2011, 18:00

 

KS Pałac Bydgoszcz

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   15 : 25

17.10.2011, 18:00

 

KPSK Stal Mielec

3:2
Set 1   25 : 15
Set 2   21 : 25
Set 3   27 : 29
Set 4   25 : 23
Set 5   18 : 16

19.10.2011, 18:00

 

AZS Białystok

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 22
Set 3   17 : 25
Set 4   23 : 25
Set 5   17 : 19

22.10.2011, 18:00

 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   14 : 25
Set 3   21 : 25

25.10.2011, 18:00

 

Atom Trefl Sopot

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   13 : 25
Set 3   20 : 25

05.12.2011, 18:00

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

2:3
Set 1   15 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 23
Set 5   13 : 15

23.11.2011, 20:00

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   14 : 25
Set 3   10 : 25
Set 4   17 : 25

26.11.2011, 17:00

 

PTPS Piła

3:1
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 9
Set 4   26 : 24

02.12.2011, 20:00

 

Budowlani Łódź

0:3
Set 1   24 : 26
Set 2   18 : 25
Set 3   23 : 25

12.12.2011, 18:00

 

KS Pałac Bydgoszcz

1:3
Set 1   25 : 16
Set 2   21 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   23 : 25

19.12.2011, 18:00

 

KPSK Stal Mielec

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 13

29.12.2011, 18:00

 

AZS Białystok

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 18

04.01.2012, 19:00

 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

0:3
Set 1   13 : 25
Set 2   25 : 27
Set 3   21 : 25

07.01.2012, 14:30

 

Atom Trefl Sopot

1:3
Set 1   27 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   23 : 25
Set 4   22 : 25

14.01.2012, 18:00

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

2:3
Set 1   25 : 16
Set 2   18 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 17
Set 5   11 : 15

21.01.2012, 18:00

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 23

04.02.2012, 17:00

 

PTPS Piła

2:3
Set 1   14 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 21
Set 5   9 : 15

11.02.2012, 19:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Informacje

Drużyna: Impel Gwardia Wrocław
Adres: al. I.J. Paderewskiego 35, Wrocław
www: https://volleywroclaw.pl
e-mail: kontakt@volleywroclaw.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Jacek Grabowski

Członek Zarządu: Ewa Naryniecka

Dyrektor organizacyjny: Krystian Janisz

Marketing: Patrycja Jeziorska

Media: Krystian Janisz / Anna Głombek

SZTAB

Pierwszy trener: Rafał Błaszczyk
Drugi trener: Marek Solarewicz, Mariusz Dutkiewicz

KLUB KIBICA

kk.siatka@onet.pl

Sezonowe statystyki zawodników

        Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Zawodniczka Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
Arielle Wilson 25 86 189 170 14 15 0,16 7 1 3 1 14,29 277 12 15 130 46,93 45 0,52
Katarzyna Mroczkowska 25 95 383 350 17 18 0,18 43 5 17 10 23,26 847 65 98 309 36,48 57 0,60
Aleksandra Folta 15 33 9 54 8 8 0,24 1 0 1 0 0,00 9 3 1 1 11,11 0 0,00
Monika Czypiruk-Solarewicz 24 82 199 180 13 15 0,16 221 16 100 41 18,55 470 59 54 157 33,40 29 0,35
Ewa Matyjaszek 10 28 8 51 3 2 0,11 0 0 0 0 0,00 1 0 0 1 100,00 4 0,14
Aleksandra Krzos 25 87 0 3 0 0 0,00 558 38 185 167 29,93 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Katarzyna Jaszewska 20 78 317 265 12 14 0,15 508 34 192 116 22,83 766 66 57 292 38,12 13 0,17
Bogumiła Pyziołek 9 31 35 61 6 4 0,19 75 5 25 18 24,00 85 7 7 25 29,41 4 0,13
Dorota Medyńska 20 54 0 18 0 3 0,00 169 14 70 48 28,40 1 0 0 0 0,00 0 0,00
Marta Haładyn 25 91 42 315 8 21 0,09 9 5 4 0 0,00 46 1 3 17 36,96 17 0,19
Milena Rosner 25 83 80 179 6 5 0,07 268 15 92 69 25,75 248 12 33 60 24,19 14 0,17
Dominika Sobolska 19 44 46 104 8 5 0,18 3 0 0 2 66,67 68 9 7 22 32,35 16 0,36
Zuzanna Efimienko-Młotkowska 25 95 222 318 41 61 0,43 5 0 2 2 40,00 239 16 17 92 38,49 89 0,94