AL-KO

Producent maszyn do pielęgnacji ogrodów

AL-KO GARDEN jest globalnym graczem na rynku techniki ogrodowej. To nowoczesna firma z 90-letnią tradycją. Produkty firmy AL-KO charakteryzują się nowoczesnością, funkcjonalnością i ciekawym designem. Firma oferuje wysokiej jakości maszyny do pielęgnacji ogrodu, jak: kosiarki, traktory ogrodowe, kosy spalinowe czy nowoczesne roboty koszące Robolinho®. W Polsce produkty marki dostępne są w kilkuset punktach dilerskich na terenie całego kraju. 

Mecenas sportu

Firma od lat wspiera inicjatywy sportowe zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Firma jest sponsorem premium poznańskiej Warty, sponsorem tytularnym pierwszoligowych piłkarek ręcznych AL-KO AZS Poznań oraz innych mniejszych inicjatyw. Od tego roku firma jest także Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski Kobiet i Superpucharów Polski Mężczyzn w siatkówce w latach 2022-2024 oraz Oficjalnym Sponsorem rozgrywek w PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze.

Wspieranie inicjatyw sportowych przez firmę AL-KO jest elementem długoterminowej strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy mającej na celu promocję marki poprzez pozytywne emocje i zdrową sportową rywalizację.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Sponsor tytularny:

Sponsorzy strategiczni:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Oficjalna woda:

Partnerzy medialni:

Miasto Gospodarz: