Autor:Redakcja
  06.10.2023 godz. 08:36

VolleyLand – wejdź do gry z najlepszą klubową siatkówką na świecie!


VolleyLand to nowatorskie narzędzie angażujące fanów siatkówki poprzez grywalizację z nagrodami. To największy hub informacyjny o siatkówce w Polsce - blisko 60 polskich klubów i 1000 zawodników, wizualizacje statystyk, relacje na żywo, media społecznościowe, harmonogramy meczów, zawodnicy, fani zeskanowani w 3D i unikatowe gadżety AR. Warto ściągnąć aplikację, bo wraz ze startem sezonu TAURON Ligi, rusza wyjątkowa grywalizacja!

Do pobrania App Store

Do pobrania Google Play


Grywalizacja, która jest sercem aplikacji to cotygodniowe zabawy oparte o mechanizm zdobywania punktów „VolleyCoins” w ramach tzw. FIGHTS, HEROES i QUIZ. Po każdym „MatchWeeku” czyli tygodniu zabawy, tworzony jest ranking użytkowników, a pierwsza 10-tka z największa liczbą VolleyCoins otrzyma bezpłatnie gadżet wysyłane do wskazanego Paczkomatu.

Na czym polega zabawa w VolleyLandzie?

Fights, czyli zabawa – wskazanie jednego z dwóch zawodników, który w danej kategorii (np. bloki), będzie miał lepsze statystyki.

Heroes, czyli subiektywne wskazanie najlepszych zawodników danej kolejki z podziałem na pozycje i miejsce.

Quiz, czyli zabawa – wskazanie jednej prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie z listy 4 dostępnych opcji.W naszym sklepie można już także kupić wyjątkowe gadżety, które wkrótce uzupełnimy o ofertę dedykowna klubom PlusLigi i TAURON Ligi (mamy już unikatowe puzzle z Lukasem Kampą z Trefla Gdańsk), w tej chwili są dostępne niepowtarzalne gadżety w biało-czerwonych barwach:

Digital Team Cup: po nakierowaniu kamery smartfona na kubek wyświetlają się uprzednio zeskanowani zawodnicy danego klubu wraz zaprogramowanymi trójwymiarowymi logotypami sponsorów. Po kliknięciu w nie następuje przekierowanie na odpowiednią stronę www lub media społecznościowe.

Digital Player Cards: na kartach wyświetlają się animacje zawodników. Mechanizm świadczeń sponsorskich jest podobny jak dla kubków. Karty można kolekcjonować i grać nimi jak w klasyczną "wojnę". Karty skrywają innowację w postaci matematycznego systemu wyliczania wartości atrybutów na podstawie statystyk sportowych.Gadżety AR wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną to innowacja, którą będziemy rozwijać i stanowi wciągającą gratkę dla fanów, a dla partnerów jest przestrzenią do promocji swoich produktów i usług w rzeczywistości rozszerzonej w sposób niespotykany nigdzie indziej.Szczegóły w regulaminie aplikacji dostępnej na AppStore i Google Play.

Pobierz koniecznie najnowszą wersję aplikacji VolleyLand już dziś i dołącz do zabawy!

Do pobrania App Store

Do pobrania Google Play

Więcej info: https://volleyland.pl/

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...