Autor:red, Fot. Kamil Lach
  13.11.2022 godz. 11:34

Popis Pauliny Damaske we Wrocławiu. Trzecia porażka #Volleya


#Volley Wrocław przegrał u siebie z BKS Bostik Bielsko-Biała i wciąż jest bez zwycięstwa w tym sezonie.

Mecz lepiej rozpoczęła drużyna z Bielska-Białej, która prowadziłą 7:2, ale wrocławianki odrobiły straty dzięki dobrej grze Regiane Bidias. Pecha miała T’ara Ceasar, przyjmująca BKS Bostik, która musiała zejść z boiska. Mimo to jej drużyna wygrała seta. W kolejnym gospodynie dominowały i wyrónały wynik meczu. Nie poprzestały na tym, a Bidias zademonstrowała dobrą skuteczność, wyprowadzając #Volley na prowadzenie 2:1.

W BKS Bostik doskonale spisywała się jednak Paulina Damaske. MVP poprzedniego spotkania doskonale spisywała się w ataku, a jej drużyna doprowadziła do tie-breaka. Zaczęła go od prowadzenia 4:0, a Damaske była nie do zatrzymania. Po zmianie stron dominacja przyjezdnych była bardzo wyraźna i decydujący set zakończył się wygraną 15:6.

- Zespół z Bielska zaczął piątą partię od bardzo dobrych serwisów, a dla odmiany my kompletnie przestałyśmy grać. Mimo że w poprzednich setach prezentowałyśmy się raczej dobrze, to nie przygotowałyśmy się odpowiednio na tie-breaka w głowach. Potrafimy grać bardzo dobrą siatkówkę, ale z jakiegoś powodu zatrzymałyśmy się w ostatniej partii. Teraz wraz ze sztabem będziemy szukać sposobów na to, żeby do piątych partii podchodzić w przyszłości z lepszym, bardziej bojowym nastawieniem - komentowała Bidias.

MVP została Damaske, która zdobyła 28 punktów.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...