Autor:https://volleywroclaw.pl, redakcja
  01.08.2022 godz. 16:44

#VolleyWrocław skompletował skład


#VolleyWrocław zakończył kompletowanie składu seniorskiej ekipy na sezon 2022/2023 w Tauron Lidze. W ciągu najbliższych dwóch tygodni klub przedstawiać będzie kolejne zawodniczki, które wystąpią w biało-zielonych barwach. #NoweMoce, które pojawią się we Wrocławiu, będą uskuteczniane przez 14-osobowy team.

Od dziś przez następne dwa tygodnie #VolleyWrocław będzie prezentował skład na rozgrywki siatkarskiej ekstraklasy kobiet. W porównaniu do poprzedniego sezonu w zespole Michala Maska nastąpiło kilka zmian, jednak jak zwykle nie zabraknie w nim doświadczenia połączonego z młodością.

- Mam nadzieję, że transfery spodobają się wrocławskim kibicom, a gra zespołu przyniesie dużo radości. W naszej komunikacji w tym sezonie wykorzystamy naszą SuperVolejkę – superbohaterkę, którą mogliśmy poznać we wrześniu ubiegłego roku. SuperVolejka będzie obecna z nami w najważniejszych momentach życia drużyny i klubu, nie mogło jej zatem zabraknąć i teraz – w momencie formowania nowego zespołu – mówi Krystian Janisz, dyrektor organizacyjny #VolleyWrocław.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy