Autor:https://bkssa.pl, redakcja
  14.03.2022 godz. 21:55

Bielszczanki chcą postawić kropkę nad I


Na zakończenie 21. kolejki TAURON Ligi BKS BOSTIK Bielsko-Biała zagra we wtorek (początek 19:00) w hali pod Dębowcem z Energą MKS Kalisz. Transmisję będzie można zobaczyć w Polsat Box Go.

Po wygranej w 20. kolejce z E. LECLERC MOYA Radomką Radom w bielskim obozie humory dopisują. Po słabszej postawie w meczach z łodziankami i świeciankami, w BKS BOSTIK Bielsko-Biała znów wróciło „życie”. Świetny mecz z radomiankami pozwolił bielskim siatkarkom uwierzyć, że w tym sezonie można jeszcze wiele zdziałać. Wciąż jednak bielski zespół nie jest pewny gry w fazie play-off, o którą rywalizuje m.in. z… wtorkowym rywalem – Energą MKS Kalisz. Do awansu BKS BOSTIK wystarczy zdobycie jednego punktu, a więc wygranie dwóch setów…

Kaliszanki po okresie bardzo dobrej gry w ostatnich trzech spotkaniach nie zdobyły punktu. Usprawiedliwić drużynę z Kalisza może jedynie fakt, że grała z silnymi zespołami z Polic, Radomia i Legionowa. Brak zdobyczy punktowej w tych spotkaniach sprawił jednak, że drużyna prowadzona przez trenera Adama Czekaja mocno skomplikowała sobie możliwość awansu do play-off. Kaliszanki muszą szukać punktów w dwóch ostatnich spotkaniach fazy zasadniczej, a to oznacza, że w Bielsku-Białej tanio skóry nie sprzedadzą. Dla niektórych siatkarek z Energą MKS będzie to powrót do bielskiej hali, co na pewno też spowoduje ich większą motywację. W przeszłości w bialskim klubie grały przecież: Emilia Mucha, Karolina Drużkowska czy Natalia Gajewska.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy