Autor:Daria Włosińska
  13.10.2013 godz. 13:37

Sieczka: jest zdrowa rywalizacja


Impel Wrocław w tym sezonie przygotowany jest do walki o najwyższe cele. Mogą świadczyć o tym transfery jakich klub dokonał przed sezonem. W sobotę zespół ten pokonał w Łodzi Beef Master Budowlanych 3:0.

Podczas tego spotkania można było zauważyć, że zawodniczki wrocławskiego Impelu bardzo dobrze się rozumieją i w ekipie panuje zdrowa atmosfera.

- Jest zupełnie inaczej w porównaniu z początkiem poprzedniego sezonu. Wtedy nie rozpoczęłyśmy rozgrywek dość dobrze, a teraz jest inaczej. Doszły nowe dziewczyny, uzupełniamy się wzajemnie. Mamy 13 równych, świetnych zawodniczek. Ktokolwiek by nie zagrał, ten stanowi o sile zespołu. Uważam, że atmosfera jest naprawdę super.- opowiada Bogumiła Pyziołek.

- Atmosfera jest bardzo dobra. Ciężko się do czegoś przyczepić. Na pewno mamy sporą rywalizację wewnątrz, aczkolwiek jest to zdrowa rywalizacja, bo fajnie się dogadujemy. Współpraca z trenerem też wygląda bardzo dobrze. Na pewno jest ciężko, nie ukrywam. Po grze w reprezentacji każda z nas musiała od razu wrócić do ciężkiej pracy - dodaje nowa siatkarka Impelu, Ewelina Sieczka.

W składzie ekipy z Wrocławia znajduje się kilka zawodniczek, które reprezentują barwy kraju. Jak w takim przypadku wyglądały przygotowania do rozgrywek ligowych? - Na pewno przygotowania były ciężkie. Bardzo dużo dziewczyn było na kadrze. Tak naprawdę przez cały sierpień byłyśmy we trójkę- ja, Kasia Mroczkowska i Magda Gryka, dopiero później doszła Patrycja Polak. Trener nam nie odpuszczał, nie obyło się bez zakwasów. Ostatnie trzy tygodnie pracowałyśmy nad tym żeby się zgrać, bo były już wszystkie dziewczyny – mówi przyjmująca, Bogumiła Pyziołek

Jakie są cele zespołu w tym sezonie? - Chcemy walczyć o Mistrzostwo i tego nie ukrywamy. Trzeba jednak pamiętać, że będzie ciężko, bo jest wielu kandydatów do tego tytułu. Możemy sobie życzyć, żeby cały czas była taka dobra atmosfera i żeby omijały nas kontuzje- kończy Ewelina Sieczka

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...