środa, 20 gru, 16:30
ENEA Energetyk Poznań
0 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Środa, 20 gru, 16:30
Małe punkty:
16 25 10 25 15 25 0 0 0 0
środa, 20 gru, 18:00
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Środa, 20 gru, 18:00
Małe punkty:
25 22 25 17 25 16 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 17:00
UJ CM Solna Wieliczka
0 3
ŁKS Commercecon Łódź
Czwartek, 21 gru, 17:00
Małe punkty:
15 25 13 25 10 25 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 19:00
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Czwartek, 21 gru, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 22 20 25 16 25 9 15
czwartek, 11 sty, 18:00
Energa MKS Kalisz
3 2
MOYA Radomka Radom
Czwartek, 11 sty, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 20 25 25 22 16 14
środa, 17 sty, 19:00
KSG Warszawa
0 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Środa, 17 sty, 19:00
Małe punkty:
12 25 13 25 15 25 0 0 0 0
czwartek, 25 sty, 17:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grot Budowlani Łódź
Czwartek, 25 sty, 17:30
Małe punkty:
25 22 25 18 24 26 25 20 0 0
środa, 31 sty, 18:00
KGHM #VolleyWrocław
1 3
UNI Opole
Środa, 31 sty, 18:00
Małe punkty:
19 25 33 31 17 25 21 25 0 0
czwartek, 1 lut, 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
3 0
Energa MKS Kalisz
Czwartek, 1 lut, 18:00
Małe punkty:
25 18 25 14 26 24 0 0 0 0
sobota, 17 lut, 17:00
UNI Opole
3 1
ITA TOOLS STAL Mielec
Sobota, 17 lut, 17:00
Małe punkty:
25 17 25 23 20 25 25 21 0 0
poniedziałek, 19 lut, 20:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grupa Azoty Chemik Police
Poniedziałek, 19 lut, 20:30
Małe punkty:
25 22 25 18 19 25 25 20 0 0
wtorek, 20 lut, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Wtorek, 20 lut, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 21 25 16 0 0 0 0
sobota, 16 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
PGE RYSICE Rzeszów
Sobota, 16 mar, 14:45
Małe punkty:
15 25 23 25 25 21 25 22 17 15
sobota, 16 mar, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
UNI Opole
Sobota, 16 mar, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 19 25 12 0 0 0 0
niedziela, 17 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
2 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Niedziela, 17 mar, 14:45
Małe punkty:
25 20 24 26 23 25 25 22 12 15
wtorek, 2 kwi, 19:00
Polsat Box
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Grot Budowlani Łódź
Wtorek, 2 kwi, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 18 25 18 0 0 0 0
Polsat Box
czwartek, 4 kwi, 19:00
Polsat Box
Energa MKS Kalisz
2 3
UNI Opole
Czwartek, 4 kwi, 19:00
Małe punkty:
15 25 17 25 25 20 25 17 11 15
Polsat Box
piątek, 5 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
3 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Piątek, 5 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 22 25 25 17 23 25 15 12
TV Polsat Sport 1
piątek, 5 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
Grupa Azoty Chemik Police
Piątek, 5 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 25 20 18 25 20 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
MOYA Radomka Radom
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 9 kwi, 17:30
Małe punkty:
20 25 22 25 25 21 14 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
KGHM #VolleyWrocław
1 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Wtorek, 9 kwi, 20:30
Małe punkty:
19 25 25 20 24 26 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 10 kwi, 15:45
TV Polsat Sport 1
UNI Opole
3 0
Energa MKS Kalisz
Środa, 10 kwi, 15:45
Małe punkty:
25 19 25 23 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 12 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 12 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 20 25 21 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
MOYA Radomka Radom
Sobota, 13 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 25 27 14 25 25 13 15 12
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
3 0
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 16 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
0 3
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 16 kwi, 20:30
Małe punkty:
23 25 19 25 22 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 1
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 19 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 25 23 24 26 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 1
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 19 kwi, 20:30
Małe punkty:
20 25 25 18 25 16 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 23 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 24 26 12 25 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 28 września
Energa MKS Kalisz
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ITA TOOLS STAL Mielec
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ŁKS Commercecon Łódź
··· ···
KGHM #VolleyWrocław
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
UNI Opole
··· ···
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
Sokół & Hagric Mogilno
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
MOYA Radomka Radom
··· ···
KS Developres Rzeszów
Sobota, 28 września
 
 
Budowlani Łódź

Budowlani Łódź

 
5Pozycja
39Punkty
Mecze
22Rozegrane
13Wygrane
9Przegrane
Sety
49Wygrane
36Przegrane
Punkty
1898Wygrane
1765Przegrane
 
5Pozycja
Mecze
26Rozegrane
17Wygrane
9Przegrane
Sety
61Wygrane
40Przegrane
Punkty
2275Wygrane
2108Przegrane
:)
 

Legionovia Legionowo

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 18

16.10.2015, 18:00

 

KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

28.10.2015, 18:00

 

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   27 : 29
Set 5   15 : 10

23.10.2015, 18:00

 

KSZO OSTROWIEC

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 20

31.10.2015, 17:00

 

PTPS Piła

1:3
Set 1   24 : 26
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   21 : 25

04.11.2015, 18:00

 

Developres SkyRes Rzeszów

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 12
Set 3   29 : 27

09.11.2015, 18:00

 

Chemik Police

1:3
Set 1   25 : 19
Set 2   13 : 25
Set 3   24 : 26
Set 4   14 : 25

16.11.2015, 18:00

 

PGE Atom Trefl Sopot

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   8 : 15

18.11.2015, 18:00

 

Polski Cukier Muszynianka Enea

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 16

28.11.2015, 20:00

 

Impel Wrocław

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 13
Set 5   13 : 15

02.12.2015, 18:00

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   16 : 25
Set 5   6 : 15

07.12.2015, 18:00

 

Legionovia Legionowo

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 20

14.12.2015, 18:00

 

KS PAŁAC Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 13
Set 4   25 : 14

27.01.2016, 18:00

 

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   19 : 25
Set 3   17 : 25

17.01.2016, 18:00

 

KSZO OSTROWIEC

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 13
Set 4   23 : 25
Set 5   19 : 17

23.01.2016, 18:00

 

PTPS Piła

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 13

31.01.2016, 14:45

 

Developres SkyRes Rzeszów

3:2
Set 1   25 : 16
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   24 : 26
Set 5   15 : 11

08.02.2016, 18:00

 

Chemik Police

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   14 : 25

15.02.2016, 18:00

 

PGE Atom Trefl Sopot

1:3
Set 1   28 : 26
Set 2   24 : 26
Set 3   23 : 25
Set 4   21 : 25

21.02.2016, 17:00

 

Polski Cukier Muszynianka Enea

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 21

29.02.2016, 18:00

 

Impel Wrocław

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   13 : 25
Set 4   15 : 25

05.03.2016, 19:00

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 19
Set 4   26 : 24

14.03.2016, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Sport Arena

Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Liczba miejsc siedzących: 3017

Informacje

Drużyna: Budowlani Łódź
Adres: Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
www: https://budowlanilodz.pl
e-mail: klub@budowlanilodz.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Marcin Chudzik

Wiceprezes Zarządu: Izabella Kędziora

Marketing: Izabella Kędziora

Media: Agnieszka Rutkowska, Emilia Rybińska

SZTAB

Pierwszy trener: Jacek Pasiński
Drugi trener: Błażej Krzyształowicz

Sezonowe statystyki zawodników

        Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Zawodniczka Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
Daiana Muresan 19 64 202 205 16 10 0,25 2 0 1 1 50,00 460 35 26 148 32,17 38 0,59
Gabriela Polańska 26 100 290 154 1 51 0,01 16 3 9 3 18,75 428 28 23 211 49,30 78 0,78
Aleksandra Liniarska 13 32 38 74 3 11 0,09 0 0 0 0 0,00 44 1 2 23 52,27 12 0,38
Ewelina Tobiasz 20 49 19 67 2 6 0,04 0 0 0 0 0,00 22 2 2 9 40,91 8 0,16
Julia Kąkol 24 68 151 168 13 18 0,19 7 3 0 0 0,00 317 24 35 114 35,96 24 0,35
Aleksandra Gromadowska 3 3 4 4 0 0 0,00 4 1 0 1 25,00 8 1 1 4 50,00 0 0,00
Magdalena Woźniczka 16 36 6 60 6 10 0,17 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Sylwia Pycia 24 90 207 328 20 31 0,22 11 2 4 1 9,09 299 16 16 110 36,79 77 0,86
Heike Beier 26 97 322 433 40 41 0,41 452 36 92 130 28,76 726 55 58 243 33,47 39 0,40
Ewelina Brzezińska 23 75 205 201 18 25 0,24 369 27 89 62 16,80 435 36 50 164 37,70 23 0,31
Dorota Medyńska 26 107 0 0 0 0 0,00 708 51 158 212 29,94 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Pavla Smidova 25 96 98 348 18 34 0,19 3 2 1 0 0,00 84 4 3 38 45,24 42 0,44
Julia Brzezińska 3 5 5 12 1 1 0,20 8 0 3 1 12,50 21 4 5 4 19,05 0 0,00
Martyna Grajber-Nowakowska 24 78 141 206 10 15 0,13 330 8 68 102 30,91 355 33 37 116 32,68 15 0,19