PreZero

PreZero – Zagraj z nami o czyste jutro!


PreZero aktywnie działa na arenie międzynarodowej zajmując się gospodarką odpadami i usługami ochrony środowiska. W Polsce firmę tworzy 4 tysiące pracowników obecnych w 46 lokalizacjach.

Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.


Razem kreujemy przyszłość

Świadczymy usługi związane z zagospodarowaniem zarówno odpadów komunalnych, jak i przemysłowych, w tym również odpadów niebezpiecznych. Oferujemy rozwiązania skrojone na miarę, dostosowane do specyficznych potrzeb każdego klienta niezależnie od powierzonego nam zadania – począwszy od usług doradczych, poprzez dobór odpowiednich pojemników i kontenerów, odbiór i transport odpadów i surowców, aż po segregację, recykling lub utylizację w naszych własnych zakładach i przedsiębiorstwach partnerskich działających w całym kraju.


Dbamy o środowisko!

Poczucie odpowiedzialności za środowisko naturalne motywuje nas do stosowania innowacyjnych rozwiązań umożliwiających prowadzenie gospodarki opartej na zrównoważonym rozwoju. Dzięki nowoczesnym instalacjom do wstępnego przetwarzania odpadów, w pełni zautomatyzowanym liniom sortowniczym, a także wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów – codziennie wnosimy istotny wkład w ochronę naturalnych zasobów Ziemi.


Wpieramy lokalne społeczności

PreZero to podmiot, który nie tylko wspiera gminy w zagospodarowaniu odpadów, ale też prowadzi szereg inicjatyw informacyjnych, edukacyjnych i wspiera lokalne społeczności.

Prowadzimy szereg aktywności skierowanych do różnych grup wiekowych. Ich zadaniem jest podnoszenie świadomości na temat m.in. ponownego wykorzystania odpadów, które są cennym surowcem. Tylko w zeszłym roku PreZero przeprowadziło kilkadziesiąt akcji ekologicznych dla ponad 30 tysięcy osób, w tym dzieci i dorosłych i już planuje kolejne działania. 


Sportowe emocje są nam bliskie

Duch sportu jest nam od zawsze bliski i dlatego z dużym zaangażowaniem wspieramy różne inicjatywy sportowe. Nie mogło nas zabraknąć także podczas tegorocznego turnieju Grand Prix PLS. Jako partner tytularny wspieramy to wydarzenie od samego początku, czyli 2020 roku. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, przygotowaliśmy na plaży specjalną strefę edukacyjną i chill’out, gdzie można miło spędzić czas z dziećmi bądź przyjaciółmi.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Sponsor tytularny:

Sponsor główny:

Sponsor strategiczny:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Oficjalna woda:

Partnerzy medialni:

Miasto Gospodarz: