Autor:NPRCz2.0
  16.09.2023 godz. 21:17

Czytaj i wejdź do gry: znacie „Mole książkowe”? Warto poznać ich historię, z udziałem Karola Kłosa!


„Mole książkowe” to animacja stanowiąca najnowszą odsłonę kampanii promującej czytelnictwo w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Czytanie ma tylko dobre strony. Poznaj historię moli książkowych!

23 kwietnia 2023 roku odbyła się premiera nowego miniserialu NPRCz 2.0. Bohaterami animacji są mole książkowe, które mierzą się z nie lada wyzwaniem. Czy uratują one świat książek przed zjadaczami papieru? Zapraszamy do obejrzenia tej historii na kanale NPRCz 2.0 na YouTube.

Tutaj znajdziecie nasz miniserial

Data premiery nie jest przypadkowa. To Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, w którym to szczególnie inspirujemy do podróży do świata książek.

Głosu molom książkowym użyczyli polscy artyści, sportowcy i twórcy internetowi: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Kukulska, Ewa Szykulska, Renata Jusis, Cezary Żak, Piotr Cyrwus, Maciej Musiałowski, Karol Kłos i Jacek Chełchowski.

„Mole książkowe” to miniserial zrealizowany w ramach kampanii społeczno-informacyjnej Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 pod hasłem „Czytanie ma tylko dobre strony”.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...