Autor:https://bkssa.pl, redakcja
  23.08.2023 godz. 14:32

BOSTIK zostaje z bielskimi siatkarkami


Bostik Sp. z o.o. to wiodący na świecie specjalista w zakresie inteligentnych klejów (SMART ADHESIVES) dla potrzeb konsumenckich, rynku budowlanego oraz szerokiej gamy klejów dla przemysłu wytwórczego. Historia Bostik jest pełna oryginalnych rozwiązań i innowacji, od 1889 roku Bostik opatentował ponad 9 000 technologii poczynając od wodoodpornych rozwiązań dla obuwia, po wprowadzenie na rynek pierwszego kleju do samoprzylepnego zapięcia w pieluszkach niemowlęcych, liczne rozwiązania dla domu i budownictwa aż po specjalistyczne kleje stosowane w lotnictwie.

Firma Bostik posiada swoje oddziały w 49 krajach, w których łącznie występują 54 centra badania i rozwoju, sprzedaży i wsparcia technicznego oraz administracji.

W 2020 roku Bostik Sp. z o.o. stał się Sponsorem Tytularnym drużyny bielskich siatkarek występującej w siatkarskiej elicie. Wkraczamy się w czwarty wspólny sezon! – To już kolejny rok, w którym wspieramy dynamiczny rozwój bialskiego zespołu pierwszoligowej kobiecej piłki siatkowej. Niezmiennie cieszy nas, że wraz z rozwojem zespołu oraz sztabu szkoleniowego, najlepsze zawodniczki zostają z nami. Dodatkowo w tym roku nastąpiły istotne zmiany właścicielskie w klubie, które dają perspektywę na jeszcze większą dynamikę pozytywnych zmian, sprzyjających osiąganiu jeszcze lepszych wyników. BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała rozpocznie kolejny sezon jeszcze bardziej wzmocniony pod każdy względem. Wraz z siłą zespołu i zaplecza, rosną także oczekiwania i realne możliwości, aby BKS stał się jedną z 3 najlepszych drużyn żeńskich w TAURON Lidze. BOSTIK, jako sponsor tytularny zostaje z BKS na kolejne sezony – zapewnia Piotr Dąbrowski – Dyrektor Biznesu Europy Środkowej i Wschodniej Bostik Sp. z o.o.

Zadowolenia z kolejnej umowy z Bostik Sp. z o.o. nie kryje również Aleksandra Jagieło. – To już czwarty sezon współpracy z globalną marką Bostik. Ogromnie się cieszę, ponieważ uważam, że BKS i Bostik klei się nie tylko w nazwie. Łączy nas również doświadczenie, ambicja i ciągły rozwój, a te cechy pozwalają osiągać zamierzone cele. Trzy lata temu, kiedy rozpoczynaliśmy wspólną drogę BKS przechodził różne perturbacje. Pojawienie się Bostika jako sponsora tytularnego było kolejnym elementem nowej siły wizerunkowej oraz marketingowej. Bostik to nie tylko świetnej jakości produkty, ale przede wszystkim, wspaniali ludzie, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Dzisiaj z pełną świadomością mogę powiedzieć, że zespół BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała to klub prężnie działający, cieszący się dobrą renomą i liczący się w walce o najwyższe laury a Bostik dołożył do tego nie małą cegiełkę a dużą cegłę – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o firmie Bostik: https://www.bostik.com/poland/pl

Cieszymy się, że kolejny sezon spędzimy razem - czytamy na stronie klubu z Bielska-Białej.

...
...
...