Autor:Redakcja
  10.03.2023 godz. 09:40

Siatkarska Rodzina dla Julka


Julek, jest synem Łukasza Bańcerowskiego, który przez 12 lat był kierownikiem drużyny siatkarzy AZS-u Politechniki Warszawskiej. Z klubem z Warszawy Łukasz był związany 20 lat, pomagał przy przygotowaniu meczów, sezon 2021/2022 był jego ostatnim sezonem. Teraz jego synek potrzebuje pomocy. Siatkarska rodzino, pomożemy?

Julek urodził się 9 stycznia 2023 roku i nadal przebywa w szpitalu. Pragniemy tego, żeby Julek mógł trafić do domowego hospicjum i miał szanse poczuć domową atmosferę. Zbieramy pieniądze na wyposażenie domowego hospicjum oraz kosztową rehabilitację.    

W pierwszym dniu życia Julka okazało się, że dziecko nie wykazuje funkcji przełykania. Brak tej prozaicznej wydawałoby się funkcji ma wiele konsekwencji. Julek nie może samodzielnie połykać i ma problemy z oddychaniem. Potrzebuje sondy do karmienia, odsysania, wspomagania oddechowego oraz ciągłej kontroli tętna i saturacji. Julek ma liczne problemy neurologiczne i w dalszym ciągu jest diagnozowany. Wiemy, że to co obecnie możemy zrobić, to poddanie go rehabilitacji przez neurologopedę i przez neurorehabilitanta. Obecnie wymaga także konsultacji lekarzy wielu specjalizacji (neonatologicznej, neurologicznej, logopedycznej, laryngologicznej, genetycznej).Zwracamy się do Państwa z wielkim apelem o pomoc dla Julka.

Zgromadzone środki pozwolą nam zapewnić mu sprzęt potrzebny do codziennego funkcjonowanie oraz zapewnić mu rehabilitację.

Każda udzielona przez Państwa pomoc ma dla nas ogromne znaczenie! https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/julian-bancerowski

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...