Autor:https://volleywroclaw.pl, redakcja
  10.09.2022 godz. 18:25

Tanie Granie wciąż w Orbicie


Miasto Wrocław po raz kolejny gra z wrocławskim sportem. Dzięki programowi „Tanie Granie”, który został wdrożony w 2019 roku i kontynuowany będzie także w nadchodzącym sezonie, drużyny wynajmujące Halę Orbita we Wrocławiu nie muszą martwić się o koszty rezerwowania jej. Z tej inicjatywy korzysta m.in. #VolleyWrocław.

Od 2019 roku Miasto Wrocław wspiera lokalny sport, finansując wynajmowanie obiektów sportowych dla drużyn z naszego regionu. Obok Hali Stulecia miejscem, które korzysta ze wsparcia Ratusza, jest Hala Orbita, doskonale znana kibicom siatkówki w naszym mieście. Korzystają z niej przede wszystkim zawodniczki #VolleyWrocław. Dzięki „Taniemu Graniu” ogromne koszty wynajmu hali nie stanowią już przeszkody w organizowaniu meczów Tauron Ligi w naszym mieście, dzięki czemu kibice w stolicy Dolnego Śląska mają kobiecą, ekstraklasową siatkówkę na wyciągnięcie ręki.

Co również istotne nastąpiła wymiana parkietu w tym obiekcie – dotychczas położony był on bezpośrednio na betonowej posadzce, przez co nie amortyzował odpowiednio upadków. Teraz powierzchnia ma być bezpieczniejsza dla sportowców.

- Jesteśmy wdzięczni miastu za kontynuowanie projektu Tanie Granie, dzięki czemu będziemy mogli rozgrywać swoje mecze w Hali Orbita. To ogromne wsparcie dla naszego klubu. Cieszymy się także, że Hala Orbita jest krok po kroku modernizowana, a już od października zagramy na nowym parkiecie, co zwiększy komfort gry naszym siatkarkom. Bardzo za te działania dziękujemy – powiedział prezes Volleyball Wrocław S.A. Jacek Grabowski.

Pierwsza kolejka Tauron Ligi, w której #VolleyWrocław rozegra swój domowy mecz, zaplanowana jest na ostatni tydzień października.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy