Autor:JK, fot. Piotr Sumara
  07.08.2020 godz. 13:31

Emilia Mucha: walczymy o złoto


KS Pałac Bydgoszcz pokonał Grot Budowlane Łódź 2:0 (26:24, 25:22) i awansował do finału PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, które w piątek rozgrywane jest na LOTOS Letnim Stadionie w Gdańsku. - Postawiłyśmy kropkę nad „i”, i wszystko się dobrze ułożyło – powiedziała po spotkaniu Emila Mucha, środkowa bydgoskiej drużyny. Spotkanie finałowe rozpocznie się o godiznie 17.00. Transmisja na antenie Polsatu Sport.

TAURONLIGA.PL: Za wami ciężki mecz przeciwko Grot Budowlanymi Łódź. Proszę powiedzieć, jakie wrażenia macie po tym spotkaniu?
EMILIA MUCHA: Wrażenia z turnieju są pozytywne. Powiem szczerze, że myślałam iż będzie ciężko grać na cztery zawodniczki na tym boisku i będzie to duże zmęczenie, ale jest bardzo pozytywnie. Fajnie będzie, jeśli taki turniej odbędzie się za rok.

Pogoda was ponownie nie rozpieszcza. Upał i gorący piasek są przeszkodą?
EMILIA MUCHA: Nie wiem, jak inne dziewczyny. Osobiście jak na razie czuję się dobrze, mimo, że jest duże słońca.

Zawodniczki Grot Budowlanych Łódź wysoko postawiły wam poprzeczkę.
EMILIA MUCHA: Tak, to prawda. Grałyśmy punkt za punkt i one nas dogoniły. Na szczęście w pierwszym secie postawiłyśmy kropkę nad „i”. Wszystko dobrze się ułożyło.

Drugi set wyglądał bardzo podobnie.
EMILIA MUCHA: Rzeczywiście, łodzianki dogoniły nas w podobnym momencie punktowym. Na szczęście liczą się dwa ostatnie punkty.

Finał zagracie dopiero o godzinie 17.00. Z kim chciałybyście zagrać?
EMILIA MUCHA: Jesteśmy ciekawe z kim zagramy w finale. Nie wiem, czy zagramy z drużyną z Piłą, czy Wrocławia. Nie chcę mówić z kim będzie lepiej. Z pilankami już się spotkałyśmy tydzień temu i wiemy jak grają. Z wrocławiankami nie grałyśmy i nie widziałyśmy ich w akcji, więc zobaczymy.

Więcej informacji o PreZero Grand Prix PLS: https://www.tauronliga.pl/summerCup/id/2.html

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy