Autor:Impel Wrocław
  12.11.2017 godz. 11:40

Magdalena Ociepa w składzie Impel Wrocław na mecz z KSZO


Anna Łozowska, środkowa wrocławskiej drużyny, nabawiła się kontuzji. Wobec zaistniałej sytuacji, sztab szkoleniowy zdecydował się powołać do składu na mecz z KSZO zawodniczkę juniorskiej drużyny - Magdalenę Ociepę.

Anna Łozowska doznała kontuzji palca lewej ręki. Mimo niedogodności wciąż jest w rytmie treningowym, dzięki czemu powinien skrócić się okres rekonwalescencji. Środkowa bierze udział w treningu, jednak z części elementów, jak np. blokowanie, musi na razie zrezygnować.

W obliczu kontuzji Łozowskiej, sztab szkoleniowy zdecydował się na powołanie Magdaleny Ociepy do składu meczowego na niedzielne spotkanie z KSZO. Trenerzy doskonale znają jej umiejętności, bowiem są w ścisłym kontakcie z trenerem Rafałem Błaszczykiem. Ociepa uczestniczyła także w treningach pierwszej drużyny, dzięki czemu naturalnym wydaje się ruch, na który zdecydował się sztab wrocławskiej drużyny.

Do dyspozycji sztabu szkoleniowego pozostają także trzy inne juniorki – Sonia Flendrich, Karolina Pancewicz oraz Sandra Świętoń, które na co dzień rozwijają swój talent w młodzieżowych drużynach, w tym drugoligowym zespole.

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 w Hali Orbita. Bilety do kupienia za pomocą systemu kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK. Specjalnie na to spotkanie wrocławski klub przygotował promocję dla studentów – ci, którzy posiadają ważną legitymację i nie przekroczyli 26 r.ż., mogą spotkanie z KSZO obejrzeć za darmo.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...