środa, 20 gru, 16:30
ENEA Energetyk Poznań
0 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Środa, 20 gru, 16:30
Małe punkty:
16 25 10 25 15 25 0 0 0 0
środa, 20 gru, 18:00
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Środa, 20 gru, 18:00
Małe punkty:
25 22 25 17 25 16 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 17:00
UJ CM Solna Wieliczka
0 3
ŁKS Commercecon Łódź
Czwartek, 21 gru, 17:00
Małe punkty:
15 25 13 25 10 25 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 19:00
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Czwartek, 21 gru, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 22 20 25 16 25 9 15
czwartek, 11 sty, 18:00
Energa MKS Kalisz
3 2
MOYA Radomka Radom
Czwartek, 11 sty, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 20 25 25 22 16 14
środa, 17 sty, 19:00
KSG Warszawa
0 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Środa, 17 sty, 19:00
Małe punkty:
12 25 13 25 15 25 0 0 0 0
czwartek, 25 sty, 17:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grot Budowlani Łódź
Czwartek, 25 sty, 17:30
Małe punkty:
25 22 25 18 24 26 25 20 0 0
środa, 31 sty, 18:00
KGHM #VolleyWrocław
1 3
UNI Opole
Środa, 31 sty, 18:00
Małe punkty:
19 25 33 31 17 25 21 25 0 0
czwartek, 1 lut, 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
3 0
Energa MKS Kalisz
Czwartek, 1 lut, 18:00
Małe punkty:
25 18 25 14 26 24 0 0 0 0
sobota, 17 lut, 17:00
UNI Opole
3 1
ITA TOOLS STAL Mielec
Sobota, 17 lut, 17:00
Małe punkty:
25 17 25 23 20 25 25 21 0 0
poniedziałek, 19 lut, 20:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grupa Azoty Chemik Police
Poniedziałek, 19 lut, 20:30
Małe punkty:
25 22 25 18 19 25 25 20 0 0
wtorek, 20 lut, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Wtorek, 20 lut, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 21 25 16 0 0 0 0
sobota, 16 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
PGE RYSICE Rzeszów
Sobota, 16 mar, 14:45
Małe punkty:
15 25 23 25 25 21 25 22 17 15
sobota, 16 mar, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
UNI Opole
Sobota, 16 mar, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 19 25 12 0 0 0 0
niedziela, 17 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
2 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Niedziela, 17 mar, 14:45
Małe punkty:
25 20 24 26 23 25 25 22 12 15
wtorek, 2 kwi, 19:00
Polsat Box
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Grot Budowlani Łódź
Wtorek, 2 kwi, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 18 25 18 0 0 0 0
Polsat Box
czwartek, 4 kwi, 19:00
Polsat Box
Energa MKS Kalisz
2 3
UNI Opole
Czwartek, 4 kwi, 19:00
Małe punkty:
15 25 17 25 25 20 25 17 11 15
Polsat Box
piątek, 5 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
3 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Piątek, 5 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 22 25 25 17 23 25 15 12
TV Polsat Sport 1
piątek, 5 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
Grupa Azoty Chemik Police
Piątek, 5 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 25 20 18 25 20 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
MOYA Radomka Radom
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 9 kwi, 17:30
Małe punkty:
20 25 22 25 25 21 14 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
KGHM #VolleyWrocław
1 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Wtorek, 9 kwi, 20:30
Małe punkty:
19 25 25 20 24 26 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 10 kwi, 15:45
TV Polsat Sport 1
UNI Opole
3 0
Energa MKS Kalisz
Środa, 10 kwi, 15:45
Małe punkty:
25 19 25 23 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 12 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 12 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 20 25 21 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
MOYA Radomka Radom
Sobota, 13 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 25 27 14 25 25 13 15 12
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
3 0
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 16 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
0 3
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 16 kwi, 20:30
Małe punkty:
23 25 19 25 22 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 1
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 19 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 25 23 24 26 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 1
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 19 kwi, 20:30
Małe punkty:
20 25 25 18 25 16 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 23 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 24 26 12 25 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 28 września
Energa MKS Kalisz
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ITA TOOLS STAL Mielec
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ŁKS Commercecon Łódź
··· ···
KGHM #VolleyWrocław
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
UNI Opole
··· ···
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
Sokół & Hagric Mogilno
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
MOYA Radomka Radom
··· ···
KS Developres Rzeszów
Sobota, 28 września
 

Skład kadry narodowej kobiet na EUROVOLLEY 2017

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji narodowej kobiet podał skład kadry na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet 2017, które rozegrane zostaną w terminie 22 września – 1 października w Azerbejdżanie i Gruzji.

Skład reprezentacji Polski kobiet na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet 2017
Monika Bociek – atakująca
Roksana Brzóska – przyjmująca
Zuzanna Efimienko-Młotkowska – środkowa
Martyna Grajber – przyjmująca
Agnieszka Kąkolewska – środkowa
Aleksandra Krzos – libero
Natalia Murek – przyjmująca
Marlena Pleśnierowicz – rozgrywająca
Patrycja Polak – przyjmująca
Malwina Smarzek – atakująca
Maja Tokarska – środkowa
Julia Twardowska – przyjmująca
Agata Witkowska –  libero
Joanna Wołosz – rozgrywająca

Sztab szkoleniowy i medyczny
Jacek Nawrocki – trener
Waldemar Kawka – II trener
Rafał Gąsior – asystent trenera
Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego
Radosław Wodziński – statystyk
Piotr Olenderek – statystyk
Krzysztof Zając – lekarz
Łukasz Witczak – fizjoterapeuta
Marcin Kąkol – fizjoterapeuta

W fazie grupowej Polska zagra w Baku z Niemcami (22 września, 18.30), Węgrami (23 września, 16.00) i Azerbejdżanem (24 września, 16.00).

Harmonogram ME siatkarek:
Grupa A (Baku)
22 września, piątek
godz. 15.50 Węgry – Azerbejdżan (Polsat Sport)
godz. 18.20 Polska – Niemcy (Polsat Sport)
23 września, sobota
godz. 15.50 Polska – Węgry (Polsat Sport)
24 września, niedziela
godz. 15.50 Azerbejdżan – Polska (Polsat Sport)
godz. 18.20 Niemcy – Węgry (Polsat Sport)
25 września, poniedziałek
godz.15.50 Niemcy – Azerbejdżan (Polsat Sport)

Grupa B (Tbilisi)
22 września, piątek
godz. 15.00 Włochy – Gruzja
godz. 17.50 Białoruś – Chorwacja (Polsat Sport News)
23 września, sobota
godz. 14.50 Gruzja – Chorwacja (Polsat Sport Extra)
godz. 18.00 Włochy – Białoruś
24 września, niedziela
godz. 14.50 Gruzja – Białoruś (Polsat Sport Extra)
godz. 17.50 Chorwacja – Włochy (Polsat Sport News)

Grupa C (Baku)
22 września, piątek
godz. 13.20 Ukraina – Rosja (Polsat Sport)
23 września, sobota
godz. 13.30 Bułgaria – Ukraina
godz. 18.30 Turcja – Rosja
24 września, niedziela
godz. 13.30 Bułgaria – Turcja
25 września, poniedziałek
godz. 13.20 Rosja – Bułgaria (Polsat Sport)
godz. 18.20 Turcja – Ukraina (Polsat Sport Extra)

Grupa D (Ganja/Göygöl)
22 września, piątek
godz. 15.00 Serbia – Czechy
godz. 17.50 Holandia – Belgia (Polsat Sport Extra)
23 września, sobota
godz. 14.50 Czechy – Belgia (Polsat Sport News)
godz. 17.50 Serbia – Holandia (Polsat Sport News)
24 września, niedziela
godz. 15.00 Belgia – Serbia
godz. 17.50 Czechy – Holandia (Polsat Sport Extra)

Play off ME Baku
26 września, wtorek
2 drużyna grupy B – 3 drużyna grupy D
2 drużyna grupy D – 3 drużyna grupy B
27 września, środa
2 drużyna grupy A – 3 drużyna grupy C
2 drużyna grupy C – 3 drużyna grupy A

Ćwierćfinały
28 września, czwartek
1 drużyna grupa B – zwycięzca barażu 2 drużyna grupy D – 3 drużyna grupy B
1 drużyna grupa D – zwycięzca barażu 2 drużyna grupy B – 3 drużyna grupy D
29 września, piątek
1 drużyna grupa B – zwycięzca barażu 2 drużyna grupy C – 3 drużyna grupy A
1 drużyna grupa C – zwycięzca barażu 2 drużyna grupy A – 3 drużyna grupy C

Półfinały
30 września, sobota

Mecze finałowe
1 października, niedziela
godz. 14.00 mecz o brązowy medal
godz. 17.00 mecz o złoty medal

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI