środa, 20 gru, 16:30
ENEA Energetyk Poznań
0 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Środa, 20 gru, 16:30
Małe punkty:
16 25 10 25 15 25 0 0 0 0
środa, 20 gru, 18:00
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Środa, 20 gru, 18:00
Małe punkty:
25 22 25 17 25 16 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 17:00
UJ CM Solna Wieliczka
0 3
ŁKS Commercecon Łódź
Czwartek, 21 gru, 17:00
Małe punkty:
15 25 13 25 10 25 0 0 0 0
czwartek, 21 gru, 19:00
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Czwartek, 21 gru, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 22 20 25 16 25 9 15
czwartek, 11 sty, 18:00
Energa MKS Kalisz
3 2
MOYA Radomka Radom
Czwartek, 11 sty, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 20 25 25 22 16 14
środa, 17 sty, 19:00
KSG Warszawa
0 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Środa, 17 sty, 19:00
Małe punkty:
12 25 13 25 15 25 0 0 0 0
czwartek, 25 sty, 17:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grot Budowlani Łódź
Czwartek, 25 sty, 17:30
Małe punkty:
25 22 25 18 24 26 25 20 0 0
środa, 31 sty, 18:00
KGHM #VolleyWrocław
1 3
UNI Opole
Środa, 31 sty, 18:00
Małe punkty:
19 25 33 31 17 25 21 25 0 0
czwartek, 1 lut, 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
3 0
Energa MKS Kalisz
Czwartek, 1 lut, 18:00
Małe punkty:
25 18 25 14 26 24 0 0 0 0
sobota, 17 lut, 17:00
UNI Opole
3 1
ITA TOOLS STAL Mielec
Sobota, 17 lut, 17:00
Małe punkty:
25 17 25 23 20 25 25 21 0 0
poniedziałek, 19 lut, 20:30
PGE RYSICE Rzeszów
3 1
Grupa Azoty Chemik Police
Poniedziałek, 19 lut, 20:30
Małe punkty:
25 22 25 18 19 25 25 20 0 0
wtorek, 20 lut, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Wtorek, 20 lut, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 21 25 16 0 0 0 0
sobota, 16 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
PGE RYSICE Rzeszów
Sobota, 16 mar, 14:45
Małe punkty:
15 25 23 25 25 21 25 22 17 15
sobota, 16 mar, 18:00
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
UNI Opole
Sobota, 16 mar, 18:00
Małe punkty:
25 14 25 19 25 12 0 0 0 0
niedziela, 17 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
2 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Niedziela, 17 mar, 14:45
Małe punkty:
25 20 24 26 23 25 25 22 12 15
wtorek, 2 kwi, 19:00
Polsat Box
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Grot Budowlani Łódź
Wtorek, 2 kwi, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 18 25 18 0 0 0 0
Polsat Box
czwartek, 4 kwi, 19:00
Polsat Box
Energa MKS Kalisz
2 3
UNI Opole
Czwartek, 4 kwi, 19:00
Małe punkty:
15 25 17 25 25 20 25 17 11 15
Polsat Box
piątek, 5 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
3 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Piątek, 5 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 22 25 25 17 23 25 15 12
TV Polsat Sport 1
piątek, 5 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
Grupa Azoty Chemik Police
Piątek, 5 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 25 20 18 25 20 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
MOYA Radomka Radom
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 9 kwi, 17:30
Małe punkty:
20 25 22 25 25 21 14 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 9 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
KGHM #VolleyWrocław
1 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Wtorek, 9 kwi, 20:30
Małe punkty:
19 25 25 20 24 26 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 10 kwi, 15:45
TV Polsat Sport 1
UNI Opole
3 0
Energa MKS Kalisz
Środa, 10 kwi, 15:45
Małe punkty:
25 19 25 23 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 12 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 12 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 12 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 20 25 21 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
ŁKS Commercecon Łódź
3 2
MOYA Radomka Radom
Sobota, 13 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 25 27 14 25 25 13 15 12
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
3 0
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 16 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
PGE RYSICE Rzeszów
0 3
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 16 kwi, 20:30
Małe punkty:
23 25 19 25 22 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 1
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 19 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 25 23 24 26 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Grupa Azoty Chemik Police
3 1
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 19 kwi, 20:30
Małe punkty:
20 25 25 18 25 16 25 23 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Grot Budowlani Łódź
1 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 23 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 24 26 12 25 22 25 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 09:00
TV Polsat Sport 2
KGHM #VolleyWrocław
··· ···
MOYA Radomka Radom
Piątek, 2 sie, 09:00
TV Polsat Sport 2
piątek, 2 sie, 10:00
TV Polsat Sport 2
Grot Budowlani Łódź
··· ···
ITA TOOLS STAL Mielec
Piątek, 2 sie, 10:00
TV Polsat Sport 2
piątek, 2 sie, 13:00
TV Polsat Sport 1
MOYA Radomka Radom
··· ···
ITA TOOLS STAL Mielec
Piątek, 2 sie, 13:00
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
KGHM #VolleyWrocław
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 2 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
sobota, 3 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
Grot Budowlani Łódź
··· ···
MOYA Radomka Radom
Sobota, 3 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
sobota, 3 sie, 12:30
TV Polsat Sport 1
ITA TOOLS STAL Mielec
··· ···
KGHM #VolleyWrocław
Sobota, 3 sie, 12:30
TV Polsat Sport 1
niedziela, 4 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
3 dr.
··· ···
4 dr.
Niedziela, 4 sie, 11:00
··· ···
TV Polsat Sport 2
niedziela, 4 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
1 dr.
··· ···
2 dr.
Niedziela, 4 sie, 14:00
··· ···
TV Polsat Sport 1
sobota, 28 września
Energa MKS Kalisz
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ITA TOOLS STAL Mielec
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
ŁKS Commercecon Łódź
··· ···
KGHM #VolleyWrocław
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
UNI Opole
··· ···
Metalkas Pałac Bydgoszcz
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
Sokół & Hagric Mogilno
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Sobota, 28 września
sobota, 28 września
MOYA Radomka Radom
··· ···
KS Developres Rzeszów
Sobota, 28 września
 
 
Data urodzenia:

07.12.1993

Pozycja:

Przyjmująca

Wzrost:

185

Waga:

80

Zasięg z wyskoku do ataku:

305

KARIERA ZAWODOWA W LIDZE

data od do Pozycja Numer Drużyna
01.10.2023 27.04.2024 Przyjmująca 16 ITA TOOLS STAL Mielec
24.09.2021 15.05.2022 Przyjmująca 13 Energa MKS Kalisz
24.01.2021 24.04.2021 Przyjmująca 13 Energa MKS Kalisz
17.09.2020 23.01.2021 Przyjmująca 16 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
11.10.2019 06.04.2020 Przyjmująca 16 E.LECLERC Radomka Radom
02.11.2018 02.05.2019 Przyjmująca 16 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
10.10.2017 06.05.2018 Przyjmująca 16 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
01.09.2016 27.04.2017 Przyjmująca 16 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
15.10.2015 08.05.2016 Przyjmująca 16 BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała
01.10.2014 30.05.2015 Przyjmująca 16 Developres SkyRes Rzeszów
01.10.2013 07.05.2014 Przyjmująca 8 Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS
01.09.2012 30.06.2013 Przyjmująca 8 KS Pałac Bydgoszcz
01.10.2011 30.06.2012 Przyjmująca 8 KS Pałac Bydgoszcz
Emilia Mucha
Numer16
12

Liczba sezonów w lidze

253

Liczba rozegranych meczów

2234

Liczba pkt zdobytych w lidze

179

Liczba asów

308

Liczba pkt z bloków

Dane szczegółowe

Najwyższa liczba zdobytych punktów w meczu
26
vs
Więcej
Najwięcej bloków w meczu
6
vs
Więcej
Najwięcej asów w meczu
5
vs
Więcej
Liczba drużyn w których grała zawodniczka
7    

Liczba występów przeciwko poszczególnym zespołom:

10

10

2

61

20

22

11

12

1

7

29

12

10

13

1

5

3

15

4

1

4

Statystyki łączne

      Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
253 811 2234 2527 179 187 0,2207 4397 323 1249 987 22,4471 5072 436 461 1747 34,4440 308 0,3798
 

Statystyki sezonowe

      Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Atom Trefl Sopot
4 0 4 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0,00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Giacomini Budowlani Toruń
4 15 16 3 0 0,75 22 1 13 2 9,09 25 1 3 12 48,00 0 0,00
Impel Wrocław -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
4 8 10 1 2 0,25 29 2 8 2 6,90 21 2 3 6 28,57 1 0,25
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3 3 3 0 1 0,00 14 2 4 2 14,29 9 2 1 2 22,22 1 0,33
Grot Budowlani Łódź -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
5 17 13 3 0 0,60 26 3 8 5 19,23 35 6 5 14 40,00 0 0,00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Polski Cukier Muszynianka
3 13 12 2 0 0,67 20 1 5 3 15,00 24 1 2 10 41,67 1 0,33
Chemik Police -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
4 13 14 1 2 0,25 11 0 5 4 36,36 28 2 1 10 35,71 2 0,50
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Enea PTPS Piła
4 9 9 2 2 0,50 15 1 7 5 33,33 24 7 3 6 25,00 1 0,25
KS PAŁAC Bydgoszcz -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
4 14 10 1 2 0,25 10 1 2 2 20,00 33 2 4 11 33,33 2 0,50
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Legionovia Legionowo
5 21 20 1 1 0,20 13 4 4 1 7,69 35 2 2 18 51,43 2 0,40
Developres SkyRes Rzeszów -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3 14 5 0 0 0,00 2 0 0 1 50,00 33 0 2 13 39,39 1 0,33
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
KSZO OSTROWIEC
2 2 3 1 0 0,50 7 2 2 0 0,00 9 3 1 1 11,11 0 0,00
ŁKS Commercecon Łódź -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
4 15 19 0 0 0,00 13 1 2 4 30,77 44 7 1 14 31,82 1 0,25
Giacomini Budowlani Toruń -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
5 19 18 1 1 0,20 48 5 15 12 25,00 43 2 6 15 34,88 3 0,60
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Impel Wrocław
4 12 14 3 3 0,75 21 2 6 4 19,05 29 3 2 6 20,69 3 0,75
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2 8 8 1 0 0,50 17 2 5 6 35,29 23 6 2 7 30,43 0 0,00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Grot Budowlani Łódź
3 7 12 1 1 0,33 16 2 4 3 18,75 20 4 2 4 20,00 2 0,67
Polski Cukier Muszynianka -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
5 22 21 2 2 0,40 29 3 2 9 31,03 47 2 5 17 36,17 3 0,60
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Chemik Police
4 20 13 0 0 0,00 22 2 4 6 27,27 58 6 4 19 32,76 1 0,25
Enea PTPS Piła -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
4 14 13 2 0 0,50 18 0 6 4 22,22 27 1 2 9 33,33 3 0,75
Atom Trefl Sopot -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
5 26 20 2 2 0,40 33 4 9 5 15,15 41 3 3 18 43,90 6 1,20
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
KS PAŁAC Bydgoszcz
4 21 24 3 2 0,75 50 3 23 7 14,00 29 2 0 16 55,17 2 0,50
Legionovia Legionowo -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
5 22 21 3 3 0,60 42 5 10 12 28,57 47 3 5 17 36,17 2 0,40
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Developres SkyRes Rzeszów
5 25 14 3 0 0,60 32 2 7 6 18,75 44 7 2 17 38,64 5 1,00
KSZO OSTROWIEC -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3 14 9 0 1 0,00 15 2 7 1 6,67 21 1 0 13 61,90 1 0,33
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
ŁKS Commercecon Łódź
3 11 11 0 2 0,00 19 1 6 6 31,58 22 0 2 10 45,45 1 0,33
Giacomini Budowlani Toruń -
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
5 17 12 0 2 0,00 42 4 19 8 19,05 45 11 6 14 31,11 3 0,60
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała -
Giacomini Budowlani Toruń
5 14 23 3 1 0,60 55 4 16 14 25,45 42 4 4 9 21,43 2 0,40
Łącznie (28) 111 396 371 39 30 0,35 641 59 199 134 20,90 858 90 73 308 35,90 49 0,44
Średnia meczowa 3,96 14,14 13,25 1,39 1,07 0,01 22,89 2,11 7,11 4,79 0,75 30,64 3,21 2,61 11,00 1,28 1,75 0,02

POWIĄZANE WIADOMOŚCI