Kluby

Impel Wrocław
Impel Wrocław

Impel Wrocław

 
2Pozycja
64Punkty
Mecze
26Rozegrane
21Wygrane
5Przegrane
Sety
69Wygrane
28Przegrane
Punkty
2279Wygrane
1905Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
30Rozegrane
21Wygrane
9Przegrane
Sety
74Wygrane
40Przegrane
Punkty
2625Wygrane
2268Przegrane

Wykresy

:)
 

KSZO OSTROWIEC

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 17

16.10.2016, 17:00

 

ŁKS Commercecon Łódź

2:3
Set 1   16 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 23
Set 5   8 : 15

22.10.2016, 15:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 16

31.10.2016, 18:00

 

Giacomini Budowlani Toruń

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 18

06.11.2016, 16:00

 

Atom Trefl Sopot

3:1
Set 1   25 : 13
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 22

13.11.2016, 14:45

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   24 : 26
Set 4   25 : 18
Set 5   12 : 15

21.11.2016, 18:00

 

Grot Budowlani Łódź

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   23 : 25

26.11.2016, 18:00

 

Polski Cukier Muszynianka

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 11

30.11.2016, 18:00

 

Chemik Police

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 19
Set 4   23 : 25
Set 5   9 : 15

04.12.2016, 17:00

 

Enea PTPS Piła

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 18

07.12.2016, 18:00

 

KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 14

11.12.2016, 17:00

 

Legionovia Legionowo

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 22

17.12.2016, 20:00

 

Developres SkyRes Rzeszów

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 21

23.12.2016, 18:00

 

KSZO OSTROWIEC

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   27 : 29
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 16

04.01.2017, 18:00

 

ŁKS Commercecon Łódź

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 18

08.01.2017, 17:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 13

13.01.2017, 20:15

 

Giacomini Budowlani Toruń

3:0
Set 1   25 : 11
Set 2   25 : 13
Set 3   25 : 14

22.01.2017, 17:00

 

Atom Trefl Sopot

3:1
Set 1   26 : 24
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 19

29.01.2017, 14:45

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:2
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 11
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 12

11.02.2017, 17:00

 

Grot Budowlani Łódź

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 23
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 21

15.02.2017, 20:30

 

Polski Cukier Muszynianka

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22

19.02.2017, 14:45

 

Chemik Police

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 19

21.03.2017, 18:00

 

Enea PTPS Piła

3:0
Set 1   25 : 7
Set 2   29 : 27
Set 3   25 : 16

04.03.2017, 18:00

 

KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 11
Set 5   15 : 8

12.03.2017, 17:00

 

Legionovia Legionowo

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 9
Set 3   25 : 12
Set 4   25 : 17

16.03.2017, 19:00

 

Developres SkyRes Rzeszów

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   22 : 25

28.03.2017, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Andrea Kossanyiova Przyjmująca
3 Monika Ptak środkowa
4 Katarzyna Konieczna Atakująca
5 Agnieszka Kąkolewska środkowa
6 Barbara Cembrzyńska Atakująca
7 Joanna Kaczor Atakująca
9 Agata Sawicka Libero
10 Izabela Bałucka środkowa
12 Micha Hancock Rozgrywająca
13 Adrianna Wysocka Rozgrywająca
14 Natalia Mędrzyk Przyjmująca
15 Magdalena Stasiak Libero
16 Maria Stenzel Libero
17 Megan Courtney Przyjmująca

Hala sportowa

Hala Orbita

ul. Wejherowska 34, Wrocław

Liczba miejsc siedzących: 3000

Informacje

Nazwa drużyny: Impel Wrocław
Adres: al. I.J. Paderewskiego 35, Wrocław
www: http://www.volleywroclaw.pl
e-mail: kontakt@volleywroclaw.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Jacek Grabowski
Członek Zarządu: Ewa Naryniecka

Dyrektor organizacyjny Krystian Janisz
Marketing: Joanna Adamska
Menedżer drużyny: Patryk Kupis
Media: Krystian Janisz

SZTAB

Pierwszy trener: Marek Solarewicz
Drugi trener: Wojciech Kurczyński


KLUB KIBICA

kk.siatka@onet.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij