Kluby

Organika Budowlani Łódź
Organika Budowlani Łódź

Organika Budowlani Łódź

 
4Pozycja
31Punkty
Mecze
18Rozegrane
11Wygrane
7Przegrane
Sety
39Wygrane
30Przegrane
Punkty
1533Wygrane
1476Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
29Rozegrane
16Wygrane
13Przegrane
Sety
58Wygrane
55Przegrane
Punkty
2473Wygrane
2468Przegrane

Wykresy

:)
 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1:3
Set 1   28 : 26
Set 2   23 : 25
Set 3   13 : 25
Set 4   12 : 25

25.10.2009, 14:45

 

IMPEL Gwardia Wrocław

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 16

30.10.2009, 17:00

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   19 : 25

06.11.2009, 18:00

 

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   28 : 30
Set 4   20 : 25

14.11.2009, 17:00

 

PTPS Piła

3:1
Set 1   24 : 26
Set 2   29 : 27
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 22

18.11.2009, 18:00

 

Gedania Żukowo

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 21

23.11.2009, 18:00

 

GCB Centrostal Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 22

29.11.2009, 14:45

 

KPSK Stal Mielec

2:3
Set 1   25 : 20
Set 2   20 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 23
Set 5   7 : 15

07.12.2009, 18:00

 

ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 15

11.12.2009, 18:00

 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   15 : 25

19.12.2009, 17:00

 

IMPEL Gwardia Wrocław

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 20

18.01.2010, 18:00

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

1:3
Set 1   16 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   22 : 25

24.01.2010, 17:00

 

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

3:2
Set 1   13 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22
Set 4   22 : 25
Set 5   15 : 8

30.01.2010, 17:00

 

PTPS Piła

3:2
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 14
Set 4   25 : 27
Set 5   15 : 12

08.02.2010, 18:00

 

Gedania Żukowo

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 16
Set 3   27 : 25

20.02.2010, 17:00

 

GCB Centrostal Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 14

01.03.2010, 18:00

 

KPSK Stal Mielec

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   23 : 25

07.03.2010, 14:45

 

ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza

3:2
Set 1   25 : 17
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   16 : 25
Set 5   15 : 12

13.03.2010, 17:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Anna Nowakowska Rozgrywająca
2 Katarzyna Ciesielska Libero
3 Karolina Różycka Przyjmująca
4 Katarzyna Bryda Przyjmująca
5 Michela Teixeira Przyjmująca
6 Katarzyna Jóźwicka Atakująca
7 Julia Shelukhina środkowa
8 Marta Wójcik Rozgrywająca
9 Sylwia Jasińska środkowa
10 Dominika Golec środkowa
11 Katarzyna Jaszewska Przyjmująca
13 Małgorzata Niemczyk Przyjmująca
14 Luana Vanessa De Paula środkowa
18 Katarzyna Zaroślińska-Król Atakująca

Hala sportowa

Sport Arena

Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Liczba miejsc siedzących: 3017

Informacje

Nazwa drużyny: Organika Budowlani Łódź
Adres: Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
www: http://www.budowlanilodz.pl
e-mail: klub@budowlanilodz.pl

Bilety

Prezes: Marcin Chudzik
Wiceprezes Zarządu: Izabella Kędziora

Marketing: Izabella Kędziora
Media: Agnieszka Rutkowska, Emilia Rybińska
Manager drużyny: Marcin Chudzik

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy