Metalkas Pałac Bydgoszcz
0
Mistrzostwo Polski
0
Wicemistrzostwo Polski
0
Trzecie miejsce
18
Liczba sezonów w lidze
148
Wygrane
306
Przegrane
6
Najdłuższa seria wygranych
18
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 454 | 1698 | 26679 | 35853 | 2121 | 3471 | 1,25 | 34765 | 2667 | 10745 | 8771 | 25,23 | 56179 | 4683 | 5115 | 20340 | 36,21 | 4218 | 2,48 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - MOYA Radomka Radom |
3 | 50 | 15 | 30 | 63 | 10 | 4 | -5% | 65 | 3 | 28% | 15% | 100 | 7 | 9 | 41 | 41% | 25% | 5 | 7 | 37 | 40 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 86 | 29 | 51 | 117 | 13 | 6 | -1% | 111 | 5 | 48% | 27% | 191 | 16 | 10 | 61 | 31% | 18% | 19 | 20 | 86 | 54 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 57 | 28 | 49 | 74 | 4 | 5 | 8% | 52 | 0 | 50% | 33% | 87 | 4 | 6 | 37 | 42% | 31% | 15 | 8 | 24 | 34 |
|
PGE Budowlani Łódź - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 23 | 4 | -5 | 41 | 6 | 2 | -5% | 68 | 6 | 56% | 25% | 101 | 15 | 9 | 20 | 19% | -4% | 1 | 12 | 45 | 20 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - LOTTO Chemik Police |
4 | 66 | 35 | 42 | 93 | 13 | 5 | -4% | 69 | 2 | 42% | 26% | 117 | 8 | 8 | 45 | 38% | 24% | 16 | 12 | 42 | 39 |
|
#VolleyWrocław - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 53 | 28 | 32 | 73 | 6 | 8 | 10% | 51 | 7 | 37% | 8% | 84 | 8 | 7 | 27 | 32% | 14% | 18 | 7 | 43 | 27 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - KS DevelopRes Rzeszów |
3 | 39 | 13 | 14 | 58 | 7 | 6 | 3% | 66 | 8 | 38% | 20% | 86 | 8 | 6 | 29 | 33% | 17% | 4 | 5 | 31 | 28 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 54 | 21 | 15 | 82 | 16 | 2 | -15% | 84 | 12 | 36% | 19% | 139 | 11 | 9 | 45 | 32% | 17% | 7 | 23 | 82 | 44 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - PGE Budowlani Łódź |
3 | 45 | 15 | 25 | 57 | 7 | 2 | -4% | 67 | 1 | 40% | 24% | 123 | 12 | 12 | 39 | 31% | 12% | 4 | 13 | 56 | 36 |
|
LOTTO Chemik Police - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 73 | 32 | 48 | 94 | 15 | 8 | 0% | 78 | 4 | 41% | 18% | 139 | 6 | 9 | 55 | 39% | 28% | 10 | 15 | 58 | 51 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław |
3 | 60 | 33 | 38 | 75 | 8 | 14 | 13% | 59 | 6 | 36% | 25% | 93 | 6 | 8 | 37 | 39% | 24% | 9 | 11 | 36 | 33 |
|
KS DevelopRes Rzeszów - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 31 | 12 | 6 | 47 | 8 | 3 | -6% | 68 | 7 | 38% | 10% | 88 | 10 | 3 | 22 | 25% | 10% | 6 | 6 | 40 | 22 |
|
UNI Opole - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 39 | 12 | 15 | 51 | 9 | 3 | -8% | 68 | 8 | 28% | 15% | 95 | 6 | 9 | 30 | 31% | 15% | 6 | 12 | 42 | 28 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
5 | 71 | 21 | 34 | 100 | 12 | 3 | -5% | 97 | 9 | 40% | 27% | 157 | 16 | 11 | 55 | 35% | 17% | 13 | 19 | 63 | 52 |
|
EcoHarpoon NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 61 | 22 | 42 | 73 | 10 | 3 | -3% | 60 | 2 | 52% | 32% | 114 | 6 | 4 | 50 | 43% | 35% | 8 | 11 | 49 | 47 |
|
MOYA Radomka Radom - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 63 | 22 | 37 | 86 | 6 | 5 | 6% | 90 | 4 | 39% | 20% | 136 | 16 | 15 | 47 | 34% | 11% | 11 | 6 | 48 | 42 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź |
5 | 81 | 31 | 43 | 115 | 18 | 8 | -3% | 105 | 7 | 41% | 23% | 156 | 13 | 5 | 52 | 33% | 21% | 21 | 22 | 72 | 49 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 84 | 41 | 60 | 106 | 10 | 7 | 3% | 90 | 7 | 46% | 22% | 171 | 7 | 15 | 61 | 35% | 22% | 16 | 23 | 83 | 56 |
|
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 64 | 24 | 28 | 81 | 12 | 1 | -12% | 85 | 11 | 31% | 9% | 143 | 12 | 9 | 54 | 37% | 23% | 9 | 26 | 73 | 51 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - EcoHarpoon NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
4 | 70 | 35 | 45 | 96 | 9 | 3 | -4% | 67 | 2 | 49% | 31% | 144 | 14 | 11 | 54 | 37% | 20% | 13 | 18 | 77 | 52 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - UNI Opole |
3 | 40 | 11 | 20 | 63 | 10 | 5 | -6% | 66 | 5 | 42% | 32% | 109 | 5 | 10 | 34 | 31% | 17% | 1 | 13 | 56 | 32 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała |
5 | 75 | 32 | 43 | 91 | 9 | 10 | 2% | 97 | 9 | 38% | 24% | 150 | 10 | 13 | 51 | 34% | 18% | 14 | 14 | 58 | 51 |
|
LOTTO Chemik Police - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 68 | 27 | 47 | 88 | 9 | 4 | 2% | 65 | 4 | 46% | 17% | 110 | 8 | 9 | 51 | 46% | 30% | 13 | 14 | 43 | 46 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - LOTTO Chemik Police |
5 | 86 | 35 | 58 | 107 | 13 | 6 | -2% | 105 | 5 | 46% | 28% | 171 | 9 | 20 | 70 | 40% | 23% | 10 | 25 | 77 | 63 |
|
KS DevelopRes Rzeszów - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 32 | 10 | 8 | 47 | 10 | 3 | -2% | 68 | 7 | 37% | 7% | 76 | 7 | 4 | 27 | 35% | 21% | 2 | 9 | 23 | 24 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - KS DevelopRes Rzeszów |
3 | 29 | 13 | 5 | 40 | 5 | 5 | 3% | 66 | 11 | 27% | 18% | 76 | 6 | 11 | 18 | 23% | 1% | 6 | 5 | 30 | 17 |
| Łącznie (26) | 97 | 1500 | 601 | 830 | 2018 | 255 | 131 | -1% | 1967 | 152 | 41% | 22% | 3156 | 246 | 242 | 1112 | 35% | 20% | 257 | 356 | 1374 | 1038 |
| Średnia meczowa | 3,73 | 57,69 | 23,12 | 31,92 | 77,62 | 9,81 | 5,04 | -0,05 | 75,65 | 5,85 | 1,56 | 0,83 | 121,38 | 9,46 | 9,31 | 42,77 | 1,36 | 0,76 | 9,88 | 13,69 | 52,85 | 39,92 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Marta Pol | 25 | 92 | 208 | 79 | 165 | 279 | 20 | 13 | 1% | 23 | 1 | 30% | 17% | 330 | 20 | 25 | 138 | 42% | 28% | 57 | 90 | 77 | 15 |
| Monika Jagła | 21 | 76 | 8 | 7 | -19 | 40 | 3 | 3 | 0% | 324 | 20 | 43% | 22% | 35 | 4 | 7 | 5 | 14% | -17% | 0 | 3 | 233 | 56 |
| Marta Łyczakowska | 24 | 88 | 57 | 33 | 28 | 275 | 22 | 13 | 1% | 5 | 1 | 20% | 0% | 61 | 5 | 2 | 19 | 31% | 20% | 25 | 57 | 225 | 760 |
| Monika Głodzińska | 23 | 59 | 82 | 29 | 45 | 109 | 9 | 5 | 7% | 9 | 5 | 0% | 0% | 218 | 22 | 17 | 71 | 33% | 15% | 6 | 7 | 59 | 1 |
| Oliwia Ziółkowska | 22 | 64 | 0 | 0 | -17 | 0 | 0 | 0 | 0% | 199 | 17 | 39% | 23% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 100 | 27 |
| Pola Nowakowska | 21 | 76 | 240 | 76 | 152 | 223 | 26 | 9 | -4% | 394 | 18 | 47% | 27% | 570 | 42 | 42 | 209 | 37% | 22% | 22 | 24 | 200 | 10 |
| Eleni Baka | 6 | 23 | 90 | 38 | 54 | 90 | 4 | 7 | 11% | 196 | 10 | 46% | 26% | 225 | 21 | 9 | 76 | 34% | 20% | 7 | 6 | 45 | 6 |
| Wiktoria Makarewicz | 16 | 59 | 181 | 73 | 69 | 174 | 38 | 16 | -9% | 425 | 40 | 36% | 18% | 472 | 34 | 26 | 152 | 32% | 19% | 13 | 23 | 87 | 3 |
| Victoria Foucher | 26 | 93 | 286 | 100 | 158 | 261 | 61 | 23 | -8% | 52 | 7 | 31% | 8% | 707 | 57 | 67 | 237 | 34% | 16% | 26 | 30 | 143 | 5 |
| Emilia Pinczewska | 24 | 69 | 128 | 55 | 56 | 175 | 9 | 9 | 3% | 388 | 37 | 38% | 16% | 337 | 23 | 40 | 101 | 30% | 11% | 18 | 22 | 113 | 11 |
| Dominika Witowska | 23 | 77 | 140 | 63 | 88 | 202 | 34 | 11 | -7% | 15 | 0 | 27% | 13% | 161 | 13 | 13 | 73 | 45% | 29% | 56 | 69 | 57 | 11 |
| Julia Sobalska | 25 | 74 | 15 | 10 | 9 | 106 | 5 | 6 | 9% | 1 | 1 | 0% | 0% | 16 | 0 | 0 | 6 | 38% | 38% | 3 | 13 | 42 | 137 |
| Gabriela Dębowska | 20 | 51 | 90 | 49 | 54 | 137 | 24 | 22 | 4% | 12 | 3 | 25% | 17% | 82 | 7 | 4 | 41 | 50% | 37% | 27 | 18 | 16 | 3 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


