Sokół & Hagric Mogilno
0
Mistrzostwo Polski
0
Wicemistrzostwo Polski
0
Trzecie miejsce
2
Liczba sezonów w lidze
13
Wygrane
33
Przegrane
3
Najdłuższa seria wygranych
8
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 46 | 184 | 2810 | 3840 | 203 | 427 | 1,10 | 3720 | 250 | 1221 | 745 | 20,03 | 6016 | 434 | 535 | 2165 | 35,99 | 442 | 2,40 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
Sokół & Hagric Mogilno - PGE Budowlani Łódź |
4 | 55 | 18 | 33 | 81 | 10 | 5 | -4% | 86 | 4 | 51% | 19% | 136 | 7 | 19 | 40 | 29% | 10% | 10 | 14 | 58 | 37 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 89 | 34 | 53 | 120 | 9 | 5 | -2% | 104 | 6 | 53% | 30% | 206 | 18 | 19 | 74 | 35% | 17% | 10 | 26 | 108 | 71 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - UNI Opole |
4 | 67 | 34 | 46 | 94 | 7 | 4 | -1% | 85 | 8 | 32% | 14% | 130 | 5 | 16 | 48 | 36% | 20% | 15 | 23 | 78 | 45 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - Sokół & Hagric Mogilno |
3 | 40 | 12 | 10 | 61 | 13 | 0 | -21% | 65 | 6 | 46% | 26% | 92 | 10 | 6 | 33 | 35% | 18% | 7 | 6 | 42 | 31 |
|
KS DevelopRes Rzeszów - Sokół & Hagric Mogilno |
4 | 53 | 22 | 17 | 80 | 9 | 3 | 1% | 79 | 10 | 42% | 15% | 112 | 7 | 12 | 42 | 37% | 20% | 8 | 14 | 42 | 38 |
|
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - Sokół & Hagric Mogilno |
4 | 71 | 28 | 39 | 87 | 15 | 4 | -8% | 91 | 7 | 30% | 14% | 135 | 9 | 8 | 49 | 36% | 23% | 18 | 23 | 63 | 46 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - #VolleyWrocław |
3 | 50 | 23 | 21 | 70 | 11 | 4 | -3% | 63 | 6 | 49% | 25% | 100 | 12 | 10 | 38 | 38% | 16% | 8 | 4 | 38 | 34 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - LOTTO Chemik Police |
4 | 70 | 33 | 36 | 87 | 10 | 7 | 1% | 86 | 9 | 40% | 20% | 136 | 12 | 11 | 55 | 40% | 23% | 8 | 26 | 69 | 54 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 68 | 37 | 41 | 95 | 11 | 12 | 6% | 66 | 2 | 48% | 26% | 145 | 12 | 7 | 47 | 32% | 19% | 9 | 19 | 69 | 47 |
|
UNI Opole - Sokół & Hagric Mogilno |
4 | 63 | 35 | 37 | 90 | 10 | 3 | -3% | 75 | 7 | 23% | 11% | 123 | 8 | 10 | 50 | 40% | 26% | 10 | 16 | 61 | 45 |
|
MOYA Radomka Radom - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 76 | 38 | 46 | 108 | 12 | 7 | -4% | 82 | 2 | 51% | 23% | 166 | 15 | 14 | 61 | 36% | 19% | 8 | 10 | 89 | 60 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - EcoHarpoon NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
3 | 38 | 10 | 12 | 49 | 8 | 3 | -6% | 70 | 7 | 47% | 20% | 94 | 10 | 8 | 31 | 32% | 13% | 4 | 4 | 35 | 30 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - KS DevelopRes Rzeszów |
3 | 41 | 10 | 19 | 57 | 8 | 2 | -7% | 67 | 5 | 46% | 28% | 105 | 7 | 7 | 37 | 35% | 21% | 2 | 9 | 53 | 35 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 78 | 25 | 45 | 99 | 14 | 5 | -7% | 103 | 6 | 39% | 17% | 165 | 13 | 13 | 60 | 36% | 20% | 13 | 18 | 74 | 60 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała |
5 | 80 | 33 | 54 | 113 | 9 | 4 | 0% | 99 | 6 | 49% | 30% | 164 | 10 | 10 | 60 | 36% | 24% | 16 | 23 | 75 | 57 |
|
#VolleyWrocław - Sokół & Hagric Mogilno |
4 | 76 | 31 | 60 | 96 | 8 | 4 | 0% | 73 | 2 | 45% | 18% | 129 | 6 | 8 | 59 | 45% | 34% | 13 | 20 | 64 | 55 |
|
PGE Budowlani Łódź - Sokół & Hagric Mogilno |
3 | 42 | 12 | 19 | 66 | 7 | 4 | 3% | 75 | 7 | 36% | 17% | 108 | 9 | 14 | 35 | 32% | 11% | 3 | 15 | 54 | 33 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - ŁKS Commercecon Łódź |
5 | 83 | 36 | 42 | 108 | 11 | 7 | 5% | 97 | 16 | 42% | 25% | 148 | 12 | 13 | 63 | 42% | 25% | 13 | 25 | 84 | 60 |
|
LOTTO Chemik Police - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 70 | 26 | 42 | 98 | 9 | 5 | 1% | 88 | 9 | 28% | 3% | 153 | 9 | 14 | 54 | 35% | 20% | 11 | 12 | 74 | 51 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - MOYA Radomka Radom |
4 | 68 | 35 | 41 | 92 | 11 | 8 | -1% | 74 | 6 | 42% | 16% | 110 | 10 | 9 | 44 | 40% | 22% | 16 | 14 | 59 | 43 |
|
EcoHarpoon NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół & Hagric Mogilno |
3 | 60 | 27 | 39 | 74 | 12 | 6 | -3% | 53 | 3 | 55% | 28% | 105 | 5 | 7 | 44 | 41% | 30% | 10 | 9 | 48 | 39 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 78 | 33 | 53 | 94 | 7 | 6 | 7% | 92 | 0 | 51% | 26% | 158 | 15 | 14 | 60 | 37% | 19% | 12 | 14 | 53 | 59 |
|
MOYA Radomka Radom - Sokół & Hagric Mogilno |
3 | 56 | 29 | 41 | 81 | 7 | 2 | 0% | 55 | 2 | 40% | 18% | 113 | 5 | 6 | 44 | 38% | 29% | 10 | 8 | 72 | 41 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - MOYA Radomka Radom |
4 | 54 | 19 | 33 | 84 | 8 | 3 | -2% | 77 | 4 | 47% | 32% | 117 | 9 | 13 | 38 | 32% | 13% | 13 | 20 | 58 | 38 |
| Łącznie (24) | 96 | 1526 | 640 | 879 | 2084 | 236 | 113 | -1% | 1905 | 140 | 43% | 21% | 3150 | 235 | 268 | 1166 | 37% | 21% | 247 | 372 | 1520 | 1109 |
| Średnia meczowa | 4,00 | 63,58 | 26,67 | 36,62 | 86,83 | 9,83 | 4,71 | -0,06 | 79,38 | 5,83 | 1,78 | 0,87 | 131,25 | 9,79 | 11,17 | 48,58 | 1,54 | 0,88 | 10,29 | 15,50 | 63,33 | 46,21 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Ariadna Priante Frances | 23 | 83 | 34 | 24 | -14 | 283 | 41 | 16 | -4% | 5 | 2 | 0% | 0% | 28 | 2 | 3 | 6 | 21% | 4% | 12 | 42 | 167 | 619 |
| Kinga Stronias | 20 | 54 | 106 | 32 | 54 | 126 | 4 | 5 | 4% | 337 | 28 | 40% | 17% | 313 | 17 | 33 | 93 | 30% | 14% | 8 | 10 | 71 | 2 |
| Katarzyna Nowak | 9 | 11 | 9 | 4 | 8 | 15 | 1 | 0 | -7% | 1 | 0 | 100% | 0% | 16 | 0 | 0 | 8 | 50% | 50% | 1 | 4 | 4 | 0 |
| Wiktoria Nowak | 21 | 77 | 149 | 70 | 106 | 281 | 26 | 18 | 2% | 10 | 2 | 50% | 0% | 198 | 7 | 8 | 87 | 44% | 36% | 44 | 56 | 48 | 12 |
| Sandra Świętoń | 24 | 80 | 164 | 61 | 81 | 220 | 37 | 10 | -9% | 347 | 12 | 44% | 21% | 428 | 30 | 50 | 138 | 32% | 14% | 16 | 14 | 176 | 18 |
| María Tsitsigiánni | 24 | 89 | 316 | 147 | 140 | 287 | 43 | 16 | -5% | 707 | 65 | 38% | 22% | 701 | 64 | 50 | 268 | 38% | 22% | 32 | 31 | 192 | 10 |
| Natalia Pajdak | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 2 | 0 | 100% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 8 | 0 |
| Aleksandra Cygan | 24 | 93 | 188 | 93 | 144 | 298 | 25 | 13 | 0% | 6 | 1 | 33% | 17% | 293 | 17 | 30 | 119 | 41% | 25% | 56 | 95 | 86 | 11 |
| Karolina Pancewicz | 24 | 96 | 0 | 0 | -15 | 0 | 0 | 0 | 0% | 366 | 15 | 57% | 27% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 397 | 77 |
| Aleksandra Stachowicz | 21 | 68 | 26 | 18 | 20 | 94 | 5 | 7 | 5% | 0 | 0 | 0% | 0% | 33 | 1 | 2 | 9 | 27% | 18% | 10 | 24 | 80 | 335 |
| Paulina Brzoska | 11 | 33 | 41 | 15 | 33 | 89 | 2 | 3 | 4% | 8 | 1 | 50% | 12% | 77 | 4 | 5 | 27 | 35% | 23% | 11 | 31 | 27 | 4 |
| Agnieszka Cur-Słomka | 23 | 68 | 146 | 48 | 114 | 110 | 11 | 2 | -5% | 0 | 0 | 0% | 0% | 309 | 21 | 21 | 124 | 40% | 27% | 20 | 15 | 80 | 5 |
| Wiktoria Kowalska | 20 | 76 | 308 | 113 | 195 | 215 | 39 | 17 | -4% | 1 | 0 | 0% | 0% | 656 | 65 | 53 | 258 | 39% | 21% | 33 | 43 | 151 | 9 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


