Polski Cukier Muszynianka Muszyna
2
Mistrzostwo Polski
2
Wicemistrzostwo Polski
2
Trzecie miejsce
10
Liczba sezonów w lidze
188
Wygrane
96
Przegrane
15
Najdłuższa seria wygranych
6
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 282 | 1078 | 17797 | 23975 | 1670 | 2073 | 1,55 | 20173 | 1640 | 5453 | 5983 | 29,66 | 33357 | 2661 | 2736 | 12824 | 38,44 | 3303 | 3,06 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police |
3 | 33 | 11 | 33 | 54 | 5 | 0 | -6% | 64 | 9 | 41% | 23% | 94 | 10 | 10 | 22 | 23% | 2% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka |
4 | 64 | 29 | 64 | 92 | 7 | 3 | 5% | 78 | 14 | 42% | 22% | 145 | 8 | 10 | 49 | 33% | 21% | 12 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopot |
4 | 67 | 29 | 67 | 87 | 8 | 2 | -2% | 79 | 19 | 46% | 20% | 119 | 11 | 7 | 50 | 42% | 26% | 15 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - BKS Aluprof Bielsko-Biała |
4 | 64 | 32 | 64 | 87 | 9 | 4 | 3% | 70 | 7 | 50% | 30% | 127 | 6 | 10 | 49 | 38% | 25% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka |
4 | 68 | 34 | 68 | 97 | 7 | 5 | 1% | 63 | 3 | 46% | 37% | 117 | 7 | 4 | 53 | 45% | 35% | 10 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - PGNiG Nafta Piła |
4 | 74 | 44 | 74 | 95 | 8 | 7 | 14% | 58 | 10 | 43% | 29% | 121 | 9 | 9 | 52 | 42% | 28% | 15 | 0 | 0 | 0 |
|
KSZO OSTROWIEC - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 58 | 31 | 58 | 75 | 4 | 6 | 8% | 52 | 8 | 38% | 10% | 97 | 3 | 6 | 42 | 43% | 34% | 10 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - KS PAŁAC Bydgoszcz |
4 | 72 | 40 | 72 | 102 | 9 | 6 | 8% | 71 | 15 | 51% | 28% | 102 | 12 | 6 | 46 | 45% | 27% | 20 | 0 | 0 | 0 |
|
Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 41 | 13 | 41 | 61 | 8 | 2 | -5% | 65 | 9 | 54% | 23% | 104 | 9 | 14 | 29 | 27% | 5% | 10 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław |
4 | 67 | 34 | 67 | 93 | 6 | 7 | 12% | 73 | 18 | 44% | 32% | 119 | 6 | 10 | 48 | 40% | 26% | 12 | 0 | 0 | 0 |
|
PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 53 | 29 | 53 | 73 | 5 | 6 | 8% | 42 | 8 | 43% | 19% | 74 | 4 | 4 | 38 | 51% | 40% | 9 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA |
3 | 59 | 31 | 59 | 73 | 6 | 9 | 14% | 57 | 9 | 58% | 33% | 90 | 6 | 10 | 33 | 36% | 18% | 17 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - Budowlani Łódź |
4 | 70 | 32 | 70 | 91 | 12 | 4 | -1% | 77 | 12 | 53% | 25% | 133 | 4 | 19 | 52 | 39% | 21% | 14 | 0 | 0 | 0 |
|
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka |
5 | 64 | 29 | 64 | 94 | 4 | 5 | 11% | 96 | 23 | 45% | 28% | 152 | 18 | 14 | 50 | 32% | 11% | 9 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - Developres SkyRes Rzeszów |
3 | 54 | 29 | 54 | 74 | 11 | 5 | 1% | 52 | 9 | 40% | 31% | 81 | 5 | 6 | 33 | 40% | 27% | 16 | 0 | 0 | 0 |
|
Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka |
5 | 65 | 30 | 65 | 102 | 9 | 6 | -3% | 91 | 13 | 49% | 12% | 132 | 11 | 16 | 43 | 32% | 12% | 16 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - SK bank Legionovia Legionowo |
3 | 52 | 28 | 52 | 73 | 7 | 8 | 19% | 50 | 4 | 50% | 30% | 88 | 12 | 1 | 35 | 39% | 25% | 9 | 0 | 0 | 0 |
|
SK bank Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka |
4 | 67 | 27 | 67 | 83 | 9 | 6 | 5% | 83 | 9 | 51% | 25% | 133 | 14 | 10 | 50 | 37% | 19% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
PGNiG Nafta Piła - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 57 | 31 | 57 | 73 | 2 | 5 | 18% | 44 | 4 | 57% | 34% | 103 | 6 | 6 | 41 | 39% | 28% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - KSZO OSTROWIEC |
4 | 74 | 35 | 74 | 96 | 8 | 9 | 16% | 67 | 11 | 46% | 24% | 121 | 6 | 13 | 53 | 43% | 28% | 12 | 0 | 0 | 0 |
|
KS PAŁAC Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka |
4 | 74 | 38 | 74 | 92 | 6 | 13 | 15% | 63 | 10 | 56% | 41% | 107 | 8 | 7 | 50 | 46% | 32% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 37 | 16 | 37 | 60 | 3 | 4 | 10% | 70 | 7 | 39% | 30% | 101 | 13 | 13 | 29 | 28% | 2% | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA |
5 | 73 | 33 | 73 | 109 | 7 | 9 | 9% | 85 | 4 | 47% | 28% | 151 | 22 | 13 | 46 | 30% | 7% | 18 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA |
3 | 57 | 27 | 57 | 74 | 7 | 9 | 12% | 58 | 3 | 41% | 28% | 109 | 7 | 7 | 39 | 35% | 22% | 9 | 0 | 0 | 0 |
|
PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 61 | 32 | 61 | 74 | 2 | 6 | 11% | 49 | 7 | 41% | 10% | 95 | 4 | 5 | 44 | 46% | 36% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka |
3 | 38 | 7 | 38 | 52 | 3 | 1 | 2% | 69 | 6 | 36% | 19% | 87 | 6 | 11 | 31 | 35% | 16% | 6 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopot |
3 | 46 | 16 | 46 | 64 | 7 | 2 | -2% | 61 | 7 | 34% | 20% | 82 | 6 | 6 | 35 | 42% | 28% | 9 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopot |
4 | 47 | 15 | 47 | 76 | 12 | 5 | -1% | 88 | 11 | 34% | 16% | 113 | 7 | 8 | 38 | 33% | 20% | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław |
3 | 59 | 33 | 59 | 73 | 6 | 7 | 14% | 54 | 4 | 39% | 28% | 92 | 7 | 6 | 41 | 44% | 30% | 11 | 0 | 0 | 0 |
|
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław |
5 | 74 | 34 | 74 | 102 | 7 | 9 | 8% | 88 | 12 | 43% | 24% | 124 | 11 | 12 | 52 | 41% | 23% | 13 | 0 | 0 | 0 |
|
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka |
5 | 70 | 27 | 70 | 105 | 4 | 6 | 7% | 90 | 5 | 37% | 18% | 170 | 12 | 15 | 52 | 30% | 14% | 12 | 0 | 0 | 0 |
| Łącznie (31) | 115 | 1859 | 876 | 1859 | 2556 | 208 | 176 | 7% | 2107 | 290 | 45% | 25% | 3483 | 270 | 288 | 1325 | 38% | 22% | 358 | 0 | 0 | 0 |
| Średnia meczowa | 3,71 | 59,97 | 28,26 | 59,97 | 82,45 | 6,71 | 5,68 | 0,23 | 67,97 | 9,35 | 1,45 | 0,80 | 112,35 | 8,71 | 9,29 | 42,74 | 1,23 | 0,71 | 11,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Katie Carter | 29 | 107 | 412 | 166 | 412 | 344 | 39 | 19 | 1% | 2 | 0 | 100% | 100% | 952 | 87 | 105 | 334 | 35% | 15% | 59 | 0 | 0 | 0 |
| Ilona Gierak | 16 | 21 | 7 | 3 | 7 | 32 | 2 | 2 | 0% | 31 | 8 | 19% | 10% | 22 | 1 | 2 | 5 | 23% | 9% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Karolina Różycka | 31 | 113 | 334 | 135 | 334 | 400 | 43 | 32 | 10% | 671 | 82 | 49% | 27% | 740 | 61 | 56 | 279 | 38% | 22% | 23 | 0 | 0 | 0 |
| Sylwia Wojcieska | 21 | 76 | 209 | 112 | 209 | 225 | 15 | 15 | 7% | 8 | 2 | 50% | 0% | 222 | 11 | 10 | 113 | 51% | 41% | 81 | 0 | 0 | 0 |
| Gabriela Jasińska | 20 | 33 | 16 | 7 | 16 | 58 | 5 | 4 | 7% | 0 | 0 | 0% | 0% | 18 | 0 | 0 | 10 | 56% | 56% | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Karolina Ciaszkiewicz-Lach | 24 | 55 | 111 | 50 | 111 | 135 | 10 | 17 | 18% | 271 | 50 | 40% | 22% | 254 | 17 | 25 | 83 | 33% | 16% | 11 | 0 | 0 | 0 |
| Danica Radenkovic | 29 | 108 | 83 | 53 | 83 | 326 | 14 | 15 | 6% | 4 | 1 | 0% | 0% | 82 | 4 | 0 | 28 | 34% | 29% | 40 | 0 | 0 | 0 |
| Justyna Wojtowicz | 23 | 62 | 88 | 42 | 88 | 170 | 9 | 6 | 5% | 8 | 0 | 38% | 12% | 135 | 8 | 12 | 58 | 43% | 28% | 24 | 0 | 0 | 0 |
| Paulina Maj-Erwardt | 31 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 466 | 57 | 51% | 30% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natalia Mędrzyk | 30 | 99 | 252 | 143 | 252 | 310 | 33 | 30 | 7% | 637 | 89 | 39% | 20% | 561 | 44 | 40 | 193 | 34% | 19% | 29 | 0 | 0 | 0 |
| Ivana Plchotova | 30 | 111 | 274 | 132 | 274 | 472 | 33 | 33 | 8% | 7 | 1 | 43% | 29% | 343 | 22 | 27 | 163 | 48% | 33% | 78 | 0 | 0 | 0 |
| Kinga Hatala | 24 | 43 | 73 | 33 | 73 | 84 | 5 | 3 | 6% | 2 | 0 | 0% | 0% | 154 | 15 | 11 | 59 | 38% | 21% | 11 | 0 | 0 | 0 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


