IŁ Capital Legionovia Legionowo
0
Mistrzostwo Polski
0
Wicemistrzostwo Polski
0
Trzecie miejsce
11
Liczba sezonów w lidze
97
Wygrane
166
Przegrane
10
Najdłuższa seria wygranych
12
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 258 | 986 | 15104 | 20819 | 1310 | 2230 | 1,33 | 19744 | 1655 | 5729 | 4189 | 21,22 | 30625 | 2547 | 2746 | 11319 | 36,96 | 2475 | 2,51 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Joker Świecie |
5 | 71 | 28 | 32 | 100 | 12 | 5 | -1% | 77 | 1 | 39% | 25% | 132 | 16 | 10 | 53 | 40% | 20% | 13 | 4 | 0 | 0 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
4 | 65 | 29 | 17 | 88 | 12 | 11 | 6% | 89 | 9 | 39% | 10% | 132 | 13 | 14 | 48 | 36% | 15% | 6 | 10 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Developres BELLA DOLINA Rzeszów |
5 | 76 | 34 | 30 | 108 | 14 | 10 | 2% | 95 | 4 | 36% | 16% | 155 | 14 | 14 | 59 | 38% | 20% | 7 | 7 | 0 | 0 |
|
BKS BOSTIK Bielsko-Biała - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
5 | 82 | 32 | 35 | 110 | 10 | 3 | -2% | 91 | 3 | 46% | 19% | 163 | 18 | 16 | 70 | 42% | 22% | 9 | 30 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz |
4 | 77 | 28 | 45 | 94 | 11 | 5 | -1% | 78 | 1 | 45% | 22% | 146 | 9 | 11 | 58 | 39% | 26% | 14 | 14 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz |
4 | 63 | 32 | 25 | 97 | 13 | 4 | -5% | 65 | 6 | 57% | 28% | 147 | 8 | 11 | 50 | 34% | 21% | 9 | 4 | 0 | 0 |
|
#VolleyWrocław - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
3 | 62 | 26 | 33 | 73 | 6 | 5 | 4% | 56 | 6 | 39% | 20% | 108 | 9 | 8 | 46 | 42% | 26% | 11 | 9 | 0 | 0 |
|
Joker Świecie - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
3 | 56 | 23 | 30 | 74 | 4 | 6 | 5% | 60 | 4 | 52% | 30% | 90 | 7 | 11 | 38 | 42% | 22% | 12 | 8 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź |
5 | 82 | 28 | 42 | 102 | 15 | 6 | -6% | 93 | 1 | 48% | 18% | 158 | 14 | 10 | 65 | 41% | 25% | 11 | 7 | 0 | 0 |
|
Developres BELLA DOLINA Rzeszów - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
5 | 85 | 33 | 49 | 113 | 14 | 5 | -5% | 98 | 2 | 38% | 13% | 179 | 8 | 12 | 69 | 38% | 27% | 11 | 17 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS BOSTIK Bielsko-Biała |
3 | 48 | 25 | 23 | 73 | 6 | 5 | 0% | 56 | 3 | 23% | 7% | 101 | 13 | 3 | 34 | 33% | 17% | 9 | 9 | 0 | 0 |
|
Energa MKS Kalisz - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
5 | 76 | 34 | 31 | 102 | 13 | 9 | 0% | 92 | 4 | 37% | 15% | 154 | 14 | 14 | 52 | 33% | 15% | 15 | 9 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom |
3 | 49 | 23 | 16 | 77 | 11 | 4 | -8% | 54 | 1 | 44% | 22% | 105 | 11 | 10 | 35 | 33% | 13% | 10 | 11 | 0 | 0 |
|
E.LECLERC MOYA Radomka Radom - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
4 | 77 | 31 | 48 | 99 | 8 | 3 | 4% | 76 | 2 | 41% | 13% | 132 | 6 | 13 | 59 | 44% | 30% | 15 | 13 | 0 | 0 |
|
Grupa Azoty Chemik Police - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
3 | 38 | 11 | 11 | 54 | 8 | 2 | -6% | 67 | 0 | 42% | 7% | 101 | 8 | 11 | 30 | 29% | 10% | 6 | 4 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź |
5 | 77 | 31 | 38 | 98 | 8 | 5 | -1% | 87 | 4 | 48% | 23% | 150 | 19 | 8 | 55 | 36% | 18% | 17 | 9 | 0 | 0 |
|
UNI Opole - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
5 | 72 | 34 | 29 | 100 | 10 | 7 | 6% | 88 | 7 | 52% | 11% | 143 | 10 | 16 | 52 | 36% | 18% | 13 | 18 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police |
3 | 33 | 8 | -5 | 46 | 9 | 3 | -7% | 66 | 3 | 30% | 12% | 104 | 13 | 13 | 27 | 25% | 0% | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
3 | 46 | 16 | 16 | 63 | 9 | 1 | -6% | 67 | 4 | 27% | 12% | 111 | 9 | 8 | 40 | 36% | 20% | 5 | 10 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - UNI Opole |
5 | 71 | 24 | 35 | 96 | 10 | 2 | -4% | 88 | 4 | 41% | 16% | 152 | 13 | 9 | 55 | 36% | 21% | 14 | 5 | 0 | 0 |
|
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
5 | 76 | 37 | 28 | 105 | 9 | 5 | 0% | 94 | 1 | 49% | 22% | 186 | 17 | 21 | 63 | 33% | 13% | 8 | 18 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław |
4 | 76 | 31 | 44 | 96 | 12 | 8 | 4% | 75 | 3 | 43% | 16% | 136 | 10 | 7 | 57 | 41% | 29% | 11 | 7 | 0 | 0 |
|
Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
3 | 41 | 15 | 11 | 60 | 6 | 3 | 2% | 64 | 5 | 41% | 19% | 110 | 8 | 11 | 36 | 32% | 15% | 2 | 13 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź |
3 | 64 | 29 | 39 | 80 | 12 | 7 | -5% | 60 | 1 | 45% | 18% | 105 | 7 | 5 | 43 | 40% | 29% | 14 | 7 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom |
3 | 72 | 20 | 40 | 91 | 10 | 4 | -3% | 86 | 4 | 41% | 19% | 130 | 11 | 7 | 58 | 44% | 30% | 10 | 11 | 0 | 0 |
|
E.LECLERC MOYA Radomka Radom - IŁ Capital Legionovia Legionowo |
5 | 66 | 26 | 24 | 92 | 9 | 3 | -2% | 88 | 4 | 42% | 17% | 152 | 13 | 16 | 52 | 34% | 15% | 11 | 12 | 0 | 0 |
|
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź |
3 | 53 | 20 | 30 | 73 | 5 | 4 | 8% | 65 | 2 | 38% | 14% | 116 | 8 | 8 | 41 | 35% | 21% | 8 | 8 | 0 | 0 |
| Łącznie (27) | 108 | 1754 | 708 | 796 | 2364 | 266 | 135 | -1% | 2075 | 89 | 42% | 17% | 3598 | 306 | 297 | 1345 | 37% | 21% | 274 | 277 | 0 | 0 |
| Średnia meczowa | 4,00 | 64,96 | 26,22 | 29,48 | 87,56 | 9,85 | 5,00 | -0,03 | 76,85 | 3,30 | 1,55 | 0,63 | 133,26 | 11,33 | 11,00 | 49,81 | 1,38 | 0,76 | 10,15 | 10,26 | 0,00 | 0,00 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Maja Tokarska | 22 | 74 | 121 | 48 | 92 | 192 | 10 | 8 | 3% | 6 | 0 | 33% | 17% | 164 | 10 | 9 | 67 | 41% | 29% | 46 | 34 | 0 | 0 |
| Lauren Barfield | 5 | 20 | 50 | 15 | 43 | 51 | 5 | 0 | -2% | 6 | 0 | 50% | 50% | 64 | 1 | 1 | 39 | 61% | 58% | 11 | 10 | 0 | 0 |
| Olivia Różański | 26 | 104 | 509 | 215 | 213 | 341 | 78 | 24 | -9% | 906 | 46 | 38% | 15% | 1116 | 86 | 86 | 431 | 39% | 23% | 54 | 44 | 0 | 0 |
| Magdalena Damaske-Dawid | 25 | 59 | 27 | 10 | 13 | 83 | 5 | 4 | 4% | 74 | 1 | 39% | 23% | 70 | 2 | 6 | 20 | 29% | 17% | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Daria Szczyrba | 26 | 82 | 90 | 33 | 28 | 125 | 16 | 8 | -3% | 17 | 0 | 41% | 6% | 243 | 19 | 27 | 74 | 30% | 12% | 8 | 12 | 0 | 0 |
| Sonia Stefanik | 13 | 35 | 25 | 11 | 7 | 67 | 8 | 1 | -3% | 12 | 2 | 50% | 17% | 48 | 6 | 2 | 14 | 29% | 12% | 10 | 6 | 0 | 0 |
| Yaprak Erkek | 27 | 109 | 307 | 122 | 150 | 392 | 23 | 22 | 3% | 498 | 17 | 41% | 17% | 757 | 55 | 62 | 257 | 34% | 18% | 28 | 42 | 0 | 0 |
| Izabela Śliwa | 26 | 101 | 0 | 0 | -15 | 0 | 0 | 0 | 0% | 487 | 15 | 52% | 22% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana Dąbrowska | 24 | 57 | 4 | 4 | -3 | 76 | 5 | 4 | 5% | 1 | 1 | 0% | 0% | 5 | 1 | 0 | 0 | 0% | -20% | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Maja Szymańska | 11 | 18 | 6 | 4 | -1 | 17 | 2 | 2 | 6% | 1 | 0 | 0% | 0% | 14 | 2 | 3 | 4 | 29% | -7% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klaudia Kulig | 3 | 9 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0% | 38 | 2 | 32% | 13% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gyselle Silva Franco | 22 | 82 | 280 | 89 | 65 | 256 | 47 | 22 | -6% | 7 | 1 | 43% | 14% | 669 | 97 | 70 | 232 | 35% | 10% | 26 | 25 | 0 | 0 |
| Aleksandra Gryka | 27 | 99 | 252 | 105 | 164 | 323 | 35 | 12 | -2% | 18 | 3 | 56% | 11% | 347 | 23 | 27 | 171 | 49% | 35% | 69 | 66 | 0 | 0 |
| Alicja Grabka | 27 | 109 | 83 | 52 | 42 | 441 | 32 | 28 | 4% | 4 | 1 | 0% | 0% | 101 | 4 | 4 | 36 | 36% | 28% | 19 | 36 | 0 | 0 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


