MOYA Radomka Radom
0
Mistrzostwo Polski
0
Wicemistrzostwo Polski
0
Trzecie miejsce
8
Liczba sezonów w lidze
86
Wygrane
117
Przegrane
5
Najdłuższa seria wygranych
9
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 203 | 789 | 12839 | 17078 | 880 | 1880 | 1,12 | 15815 | 914 | 4591 | 3515 | 22,23 | 26442 | 1959 | 2177 | 9994 | 37,80 | 1965 | 2,49 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - MOYA Radomka Radom |
3 | 55 | 21 | 41 | 73 | 8 | 3 | -4% | 53 | 4 | 43% | 26% | 91 | 2 | 5 | 43 | 47% | 39% | 9 | 15 | 46 | 42 |
|
MOYA Radomka Radom - #VolleyWrocław |
3 | 47 | 23 | 28 | 73 | 10 | 3 | -5% | 48 | 3 | 46% | 27% | 92 | 6 | 9 | 35 | 38% | 21% | 9 | 10 | 39 | 34 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - MOYA Radomka Radom |
5 | 78 | 25 | 51 | 100 | 13 | 6 | -3% | 95 | 4 | 52% | 38% | 149 | 9 | 12 | 61 | 40% | 26% | 11 | 8 | 62 | 57 |
|
MOYA Radomka Radom - EcoHarpoon NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
3 | 55 | 30 | 37 | 76 | 4 | 4 | 3% | 50 | 2 | 48% | 28% | 109 | 11 | 4 | 35 | 32% | 18% | 16 | 8 | 59 | 33 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - MOYA Radomka Radom |
4 | 64 | 21 | 41 | 77 | 7 | 3 | -3% | 90 | 6 | 47% | 20% | 133 | 10 | 6 | 48 | 36% | 24% | 13 | 12 | 41 | 47 |
|
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - MOYA Radomka Radom |
4 | 63 | 21 | 40 | 86 | 11 | 2 | -2% | 86 | 3 | 36% | 7% | 122 | 6 | 9 | 44 | 36% | 23% | 17 | 10 | 43 | 42 |
|
MOYA Radomka Radom - PGE Budowlani Łódź |
4 | 70 | 26 | 43 | 87 | 8 | 4 | 1% | 94 | 6 | 46% | 26% | 153 | 10 | 13 | 53 | 34% | 19% | 13 | 9 | 80 | 51 |
|
LOTTO Chemik Police - MOYA Radomka Radom |
4 | 68 | 23 | 49 | 90 | 5 | 4 | 0% | 93 | 3 | 38% | 15% | 156 | 11 | 23 | 56 | 35% | 14% | 8 | 14 | 62 | 54 |
|
MOYA Radomka Radom - UNI Opole |
4 | 58 | 19 | 30 | 80 | 6 | 6 | 4% | 85 | 6 | 38% | 20% | 130 | 12 | 15 | 42 | 32% | 11% | 10 | 9 | 54 | 42 |
|
#VolleyWrocław - MOYA Radomka Radom |
5 | 67 | 30 | 38 | 96 | 11 | 5 | -1% | 86 | 5 | 40% | 12% | 146 | 12 | 15 | 43 | 29% | 10% | 19 | 21 | 72 | 38 |
|
MOYA Radomka Radom - KS DevelopRes Rzeszów |
3 | 30 | 7 | 13 | 47 | 6 | 1 | -11% | 62 | 3 | 39% | 24% | 86 | 8 | 11 | 26 | 30% | 8% | 3 | 6 | 40 | 26 |
|
EcoHarpoon NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MOYA Radomka Radom |
5 | 86 | 44 | 57 | 110 | 11 | 6 | 1% | 87 | 3 | 47% | 28% | 158 | 14 | 9 | 61 | 38% | 24% | 19 | 12 | 66 | 58 |
|
MOYA Radomka Radom - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 66 | 25 | 32 | 98 | 15 | 2 | -8% | 96 | 7 | 47% | 22% | 158 | 10 | 8 | 50 | 31% | 20% | 14 | 16 | 74 | 48 |
|
MOYA Radomka Radom - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 82 | 33 | 64 | 94 | 6 | 9 | 7% | 86 | 4 | 34% | 23% | 139 | 8 | 7 | 57 | 41% | 30% | 16 | 14 | 60 | 53 |
|
MOYA Radomka Radom - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała |
4 | 60 | 19 | 31 | 76 | 10 | 7 | 0% | 93 | 3 | 37% | 27% | 138 | 15 | 9 | 44 | 31% | 14% | 9 | 11 | 60 | 43 |
|
PGE Budowlani Łódź - MOYA Radomka Radom |
3 | 39 | 14 | 13 | 58 | 8 | 5 | 0% | 67 | 8 | 39% | 18% | 104 | 10 | 12 | 30 | 28% | 7% | 4 | 13 | 49 | 30 |
|
MOYA Radomka Radom - LOTTO Chemik Police |
4 | 69 | 27 | 41 | 86 | 14 | 3 | -8% | 77 | 3 | 30% | 16% | 124 | 9 | 6 | 50 | 40% | 28% | 16 | 14 | 59 | 44 |
|
UNI Opole - MOYA Radomka Radom |
4 | 66 | 30 | 31 | 89 | 13 | 5 | -3% | 84 | 8 | 25% | 11% | 140 | 13 | 10 | 52 | 37% | 20% | 9 | 22 | 65 | 49 |
|
MOYA Radomka Radom - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
4 | 74 | 32 | 50 | 97 | 7 | 4 | 2% | 80 | 5 | 36% | 24% | 119 | 10 | 11 | 55 | 46% | 28% | 15 | 6 | 49 | 50 |
|
MOYA Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź |
5 | 83 | 43 | 49 | 104 | 11 | 9 | 4% | 93 | 8 | 48% | 20% | 140 | 14 | 8 | 58 | 41% | 25% | 16 | 10 | 54 | 53 |
|
KS DevelopRes Rzeszów - MOYA Radomka Radom |
3 | 37 | 8 | 7 | 53 | 12 | 2 | -17% | 65 | 5 | 49% | 12% | 83 | 7 | 9 | 31 | 37% | 18% | 4 | 8 | 24 | 30 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - MOYA Radomka Radom |
4 | 61 | 29 | 28 | 85 | 11 | 6 | 1% | 81 | 8 | 28% | 9% | 136 | 14 | 16 | 46 | 33% | 11% | 9 | 11 | 47 | 41 |
|
MOYA Radomka Radom - Sokół & Hagric Mogilno |
3 | 55 | 19 | 27 | 71 | 16 | 2 | -11% | 74 | 2 | 43% | 16% | 146 | 9 | 10 | 47 | 32% | 19% | 6 | 10 | 62 | 41 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - MOYA Radomka Radom |
4 | 79 | 36 | 47 | 96 | 19 | 4 | -9% | 76 | 3 | 51% | 24% | 142 | 9 | 13 | 62 | 43% | 28% | 13 | 19 | 55 | 58 |
| Łącznie (24) | 94 | 1512 | 605 | 888 | 2002 | 242 | 105 | -2% | 1901 | 112 | 41% | 20% | 3094 | 239 | 250 | 1129 | 36% | 21% | 278 | 288 | 1322 | 1064 |
| Średnia meczowa | 3,92 | 63,00 | 25,21 | 37,00 | 83,42 | 10,08 | 4,38 | -0,09 | 79,21 | 4,67 | 1,71 | 0,85 | 128,92 | 9,96 | 10,42 | 47,04 | 1,52 | 0,86 | 11,58 | 12,00 | 55,08 | 44,33 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Kateryna Zhylinska | 16 | 51 | 108 | 53 | 72 | 143 | 20 | 11 | -1% | 29 | 2 | 34% | 14% | 132 | 11 | 8 | 56 | 42% | 28% | 41 | 49 | 27 | 4 |
| Oleksandra Molchanova | 18 | 41 | 8 | 7 | -7 | 61 | 13 | 3 | -15% | 1 | 1 | 0% | 0% | 4 | 0 | 0 | 2 | 50% | 50% | 3 | 3 | 34 | 119 |
| Krystyna Niemtseva | 23 | 90 | 0 | 0 | -20 | 0 | 0 | 0 | 0% | 290 | 20 | 56% | 32% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 292 | 82 |
| Andela Kovać | 9 | 19 | 10 | 7 | -4 | 32 | 2 | 0 | 0% | 56 | 9 | 16% | 4% | 30 | 2 | 2 | 10 | 33% | 20% | 0 | 3 | 17 | 1 |
| Agata Plaga | 23 | 71 | 141 | 48 | 69 | 162 | 34 | 3 | -15% | 356 | 12 | 44% | 23% | 420 | 26 | 32 | 131 | 31% | 17% | 7 | 19 | 142 | 4 |
| Monika Gałkowska | 18 | 67 | 222 | 66 | 159 | 211 | 17 | 10 | 2% | 4 | 0 | 75% | 50% | 534 | 45 | 46 | 197 | 37% | 20% | 15 | 28 | 141 | 15 |
| Martyna Piotrowska | 13 | 50 | 113 | 44 | 69 | 159 | 23 | 9 | -3% | 10 | 0 | 20% | 0% | 156 | 13 | 7 | 71 | 46% | 33% | 33 | 27 | 24 | 3 |
| Wiktoria Szumera | 20 | 47 | 99 | 33 | 58 | 89 | 18 | 7 | -10% | 0 | 0 | 0% | 0% | 241 | 20 | 23 | 81 | 34% | 16% | 11 | 10 | 68 | 4 |
| Kornelia Garita | 22 | 86 | 155 | 84 | 117 | 241 | 26 | 15 | -2% | 18 | 1 | 33% | 22% | 177 | 6 | 15 | 67 | 38% | 26% | 73 | 80 | 61 | 6 |
| Brigitta Petrenkó | 24 | 88 | 97 | 50 | 45 | 344 | 44 | 26 | 1% | 3 | 0 | 0% | 0% | 110 | 6 | 3 | 46 | 42% | 34% | 25 | 29 | 199 | 807 |
| Julie Lengweiler | 13 | 50 | 221 | 80 | 157 | 171 | 6 | 5 | 4% | 367 | 20 | 38% | 18% | 521 | 36 | 40 | 204 | 39% | 25% | 12 | 6 | 82 | 1 |
| Iga Marszałkowicz | 20 | 49 | 15 | 9 | -8 | 93 | 20 | 6 | -10% | 8 | 1 | 62% | 12% | 20 | 2 | 3 | 4 | 20% | -5% | 5 | 6 | 13 | 2 |
| Weronika Szlagowska | 13 | 46 | 162 | 62 | 96 | 133 | 5 | 4 | 2% | 325 | 26 | 42% | 20% | 345 | 31 | 32 | 125 | 36% | 18% | 33 | 12 | 103 | 8 |
| Dagmara Dąbrowska | 23 | 68 | 161 | 62 | 86 | 163 | 14 | 6 | 2% | 400 | 19 | 34% | 15% | 404 | 41 | 39 | 135 | 33% | 14% | 20 | 16 | 108 | 6 |
| Nikola Jęcek | 11 | 21 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0% | 34 | 1 | 44% | 26% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 11 | 2 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


