ITA TOOLS STAL Mielec
0
Mistrzostwo Polski
0
Wicemistrzostwo Polski
0
Trzecie miejsce
3
Liczba sezonów w lidze
29
Wygrane
49
Przegrane
5
Najdłuższa seria wygranych
10
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 78 | 307 | 4860 | 6503 | 286 | 541 | 0,93 | 6201 | 364 | 1849 | 1128 | 18,19 | 10709 | 729 | 871 | 3850 | 35,95 | 724 | 2,36 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
ITA TOOLS STAL Mielec - PGE Grot Budowlani Łódź |
3 | 50 | 20 | 29 | 65 | 6 | 2 | 5% | 69 | 6 | 39% | 14% | 119 | 9 | 6 | 39 | 32% | 20% | 9 | 16 | 0 | 0 |
|
#VolleyWrocław - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 51 | 22 | 34 | 69 | 9 | 5 | 4% | 65 | 2 | 35% | 12% | 110 | 5 | 12 | 34 | 30% | 15% | 12 | 12 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - LOTTO Chemik Police |
4 | 64 | 31 | 44 | 99 | 4 | 5 | 3% | 79 | 2 | 49% | 23% | 156 | 10 | 11 | 50 | 32% | 18% | 9 | 27 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - ŁKS Commercecon Łódź |
3 | 44 | 13 | 28 | 65 | 7 | 1 | -3% | 67 | 5 | 36% | 12% | 108 | 3 | 4 | 40 | 37% | 30% | 3 | 19 | 0 | 0 |
|
UNI Opole - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 37 | 15 | 16 | 55 | 7 | 1 | -2% | 65 | 4 | 23% | 11% | 106 | 9 | 8 | 32 | 30% | 14% | 4 | 12 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Sokół & Hagric Mogilno |
5 | 78 | 37 | 50 | 107 | 8 | 3 | 1% | 73 | 4 | 40% | 19% | 158 | 14 | 6 | 62 | 39% | 26% | 13 | 23 | 0 | 0 |
|
MOYA Radomka Radom - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 76 | 26 | 48 | 104 | 10 | 2 | -3% | 96 | 5 | 56% | 26% | 172 | 12 | 13 | 61 | 35% | 20% | 13 | 19 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - KS DevelopRes Rzeszów |
3 | 56 | 17 | 29 | 73 | 11 | 4 | -5% | 73 | 6 | 36% | 18% | 137 | 9 | 5 | 41 | 29% | 19% | 11 | 19 | 0 | 0 |
|
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 74 | 31 | 49 | 99 | 5 | 9 | 9% | 93 | 7 | 44% | 14% | 138 | 11 | 11 | 51 | 36% | 21% | 14 | 15 | 57 | 45 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 34 | 15 | 22 | 52 | 3 | 7 | 12% | 65 | 4 | 42% | 25% | 110 | 5 | 14 | 23 | 20% | 3% | 4 | 9 | 0 | 0 |
|
Energa MKS Kalisz - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 78 | 33 | 47 | 100 | 7 | 7 | 7% | 99 | 8 | 43% | 9% | 178 | 15 | 8 | 55 | 30% | 17% | 16 | 17 | 0 | 0 |
|
PGE Grot Budowlani Łódź - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 73 | 24 | 52 | 96 | 7 | 2 | -1% | 99 | 0 | 53% | 15% | 182 | 13 | 16 | 60 | 32% | 17% | 11 | 30 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - #VolleyWrocław |
4 | 67 | 35 | 49 | 94 | 6 | 1 | -4% | 64 | 3 | 34% | 9% | 132 | 8 | 7 | 52 | 39% | 28% | 14 | 19 | 60 | 46 |
|
LOTTO Chemik Police - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 50 | 17 | 34 | 69 | 3 | 5 | 10% | 77 | 7 | 30% | 13% | 118 | 5 | 16 | 39 | 33% | 15% | 6 | 8 | 59 | 37 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 40 | 9 | 30 | 56 | 4 | 3 | 4% | 68 | 2 | 37% | 22% | 112 | 4 | 14 | 35 | 31% | 15% | 2 | 13 | 61 | 34 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - UNI Opole |
4 | 75 | 32 | 54 | 93 | 9 | 8 | 4% | 78 | 6 | 41% | 21% | 131 | 5 | 7 | 60 | 45% | 36% | 7 | 14 | 54 | 58 |
|
Sokół & Hagric Mogilno - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 72 | 25 | 35 | 98 | 15 | 4 | -5% | 90 | 11 | 48% | 18% | 149 | 11 | 9 | 58 | 38% | 25% | 10 | 12 | 62 | 53 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - MOYA Radomka Radom |
5 | 66 | 25 | 43 | 93 | 7 | 2 | -4% | 93 | 5 | 40% | 15% | 171 | 11 | 15 | 57 | 33% | 18% | 7 | 27 | 88 | 55 |
|
KS DevelopRes Rzeszów - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 47 | 13 | 30 | 61 | 7 | 1 | -5% | 68 | 3 | 50% | 26% | 97 | 7 | 8 | 39 | 40% | 24% | 7 | 15 | 37 | 39 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała |
4 | 74 | 39 | 47 | 90 | 11 | 4 | -1% | 77 | 7 | 38% | 18% | 141 | 9 | 13 | 53 | 37% | 21% | 17 | 27 | 78 | 51 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 76 | 27 | 52 | 103 | 5 | 5 | 3% | 97 | 6 | 49% | 30% | 161 | 12 | 13 | 58 | 36% | 20% | 13 | 32 | 83 | 55 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Energa MKS Kalisz |
4 | 67 | 29 | 41 | 89 | 7 | 2 | -2% | 67 | 4 | 34% | 15% | 120 | 15 | 3 | 54 | 45% | 30% | 11 | 14 | 61 | 50 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 47 | 12 | 26 | 57 | 4 | 1 | 2% | 72 | 8 | 49% | 22% | 107 | 8 | 11 | 41 | 38% | 20% | 5 | 9 | 47 | 37 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - ŁKS Commercecon Łódź |
3 | 46 | 18 | 29 | 62 | 3 | 1 | 0% | 69 | 4 | 25% | 10% | 120 | 10 | 10 | 34 | 28% | 11% | 11 | 17 | 51 | 33 |
|
LOTTO Chemik Police - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 62 | 21 | 31 | 82 | 14 | 3 | -11% | 83 | 5 | 27% | 7% | 126 | 10 | 8 | 50 | 39% | 25% | 9 | 15 | 59 | 48 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - LOTTO Chemik Police |
3 | 39 | 9 | 17 | 56 | 6 | 1 | -9% | 69 | 8 | 26% | 9% | 92 | 5 | 8 | 33 | 35% | 21% | 5 | 15 | 49 | 32 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 81 | 27 | 66 | 96 | 9 | 5 | -2% | 91 | 2 | 48% | 16% | 146 | 4 | 12 | 58 | 39% | 28% | 18 | 8 | 54 | 55 |
| Łącznie (27) | 104 | 1624 | 622 | 1032 | 2183 | 194 | 94 | 0% | 2106 | 134 | 40% | 17% | 3597 | 239 | 268 | 1269 | 35% | 21% | 261 | 463 | 960 | 728 |
| Średnia meczowa | 3,85 | 60,15 | 23,04 | 38,22 | 80,85 | 7,19 | 3,48 | 0,01 | 78,00 | 4,96 | 1,50 | 0,62 | 133,22 | 8,85 | 9,93 | 47,00 | 1,31 | 0,78 | 9,67 | 17,15 | 35,56 | 26,96 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Ariadna Priante Frances | 20 | 82 | 23 | 14 | -8 | 229 | 26 | 9 | -3% | 4 | 3 | 0% | 0% | 30 | 1 | 0 | 10 | 33% | 30% | 4 | 59 | 121 | 538 |
| Izabela Dąbrowska | 18 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 36 | 7 |
| Agata Milewska | 27 | 98 | 194 | 99 | 136 | 369 | 37 | 15 | -1% | 23 | 1 | 39% | 22% | 252 | 16 | 10 | 96 | 38% | 28% | 83 | 87 | 46 | 11 |
| Katarzyna Bagrowska | 6 | 11 | 10 | 4 | -3 | 12 | 3 | 1 | -8% | 23 | 2 | 17% | 4% | 41 | 7 | 4 | 9 | 22% | -5% | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Monika Głodzińska | 22 | 37 | 20 | 3 | 11 | 22 | 4 | 0 | -18% | 0 | 0 | 0% | 0% | 70 | 5 | 8 | 19 | 27% | 9% | 1 | 8 | 8 | 0 |
| Klaudia Łyduch | 27 | 103 | 0 | 0 | -29 | 0 | 0 | 0 | 0% | 499 | 29 | 44% | 18% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 169 | 39 |
| Gabriela Ponikowska | 27 | 89 | 201 | 100 | 159 | 264 | 14 | 20 | 8% | 20 | 1 | 55% | 35% | 333 | 26 | 13 | 133 | 40% | 28% | 48 | 102 | 35 | 5 |
| Aleksandra Adamczyk | 18 | 35 | 55 | 18 | 27 | 67 | 8 | 0 | -7% | 147 | 8 | 37% | 10% | 155 | 10 | 18 | 50 | 32% | 14% | 5 | 8 | 11 | 1 |
| Aleksandra Walczak | 25 | 51 | 4 | 3 | -1 | 52 | 3 | 0 | 2% | 2 | 2 | 0% | 0% | 13 | 0 | 2 | 3 | 23% | 8% | 1 | 24 | 37 | 98 |
| Rozalia Moszyńska | 21 | 47 | 51 | 20 | 39 | 111 | 8 | 2 | -3% | 7 | 0 | 57% | 29% | 74 | 3 | 4 | 28 | 38% | 28% | 21 | 50 | 20 | 1 |
| Emilia Pinczewska | 27 | 101 | 278 | 96 | 164 | 343 | 14 | 8 | 3% | 720 | 52 | 43% | 19% | 663 | 42 | 50 | 234 | 35% | 21% | 36 | 20 | 137 | 10 |
| Aleksandra Kazała | 16 | 62 | 228 | 68 | 146 | 211 | 23 | 12 | -1% | 335 | 22 | 37% | 14% | 532 | 34 | 53 | 200 | 38% | 21% | 16 | 24 | 158 | 6 |
| Oliwia Sieradzka | 26 | 100 | 474 | 163 | 362 | 370 | 36 | 24 | 2% | 3 | 0 | 67% | 33% | 1102 | 76 | 82 | 412 | 37% | 23% | 38 | 59 | 162 | 10 |
| Zuzanna Kuligowska | 19 | 46 | 83 | 33 | 32 | 112 | 15 | 2 | -8% | 322 | 14 | 36% | 16% | 325 | 18 | 24 | 73 | 22% | 10% | 8 | 16 | 20 | 2 |
| Pola Janicka | 5 | 13 | 3 | 1 | -3 | 21 | 3 | 1 | 0% | 1 | 0 | 0% | 0% | 7 | 1 | 0 | 2 | 29% | 14% | 0 | 3 | 0 | 0 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


