ITA TOOLS STAL Mielec
0
Mistrzostwo Polski
0
Wicemistrzostwo Polski
0
Trzecie miejsce
3
Liczba sezonów w lidze
29
Wygrane
49
Przegrane
5
Najdłuższa seria wygranych
10
Najdłuższa seria przegranych
0
Wygrane
0
Przegrane
0
Rozegrane mecze
0
:
0
Wynik w setach
Mecze u siebie
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
Mecze na wyjeździe
| Rozegrane | 0 |
|---|---|
| Wygrane | 0 |
| Przegrane | 0 |
| Wynik w setach | 0 : 0 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | As | Błąd | Asy na set | Suma | Błąd | Neg | Perf | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Perf | Perf% | Pkt | Pkt na set | |||
| 78 | 307 | 4860 | 6503 | 286 | 541 | 0,93 | 6201 | 364 | 1849 | 1128 | 18,19 | 10709 | 729 | 871 | 3850 | 35,95 | 724 | 2,36 |
| Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta | ||
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Grupa Azoty Chemik Police |
3 | 38 | 7 | 17 | 53 | 6 | 2 | -6% | 68 | 3 | 35% | 24% | 105 | 10 | 9 | 30 | 28% | 10% | 6 | 8 | 0 | 0 |
|
MOYA Radomka Radom - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 57 | 17 | 33 | 80 | 6 | 4 | 3% | 88 | 6 | 40% | 23% | 129 | 10 | 13 | 50 | 38% | 20% | 3 | 10 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - UNI Opole |
5 | 88 | 37 | 58 | 114 | 11 | 5 | 3% | 95 | 6 | 44% | 26% | 187 | 12 | 10 | 72 | 38% | 26% | 11 | 18 | 0 | 0 |
|
Grot Budowlani Łódź - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 40 | 14 | 25 | 51 | 3 | 4 | 10% | 71 | 6 | 39% | 18% | 124 | 6 | 11 | 34 | 27% | 13% | 2 | 18 | 0 | 0 |
|
ŁKS Commercecon Łódź - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 42 | 14 | 23 | 56 | 7 | 3 | 0% | 65 | 3 | 51% | 17% | 108 | 8 | 13 | 29 | 26% | 7% | 10 | 5 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała |
3 | 32 | 10 | 16 | 50 | 3 | 0 | 4% | 63 | 4 | 33% | 10% | 99 | 9 | 17 | 27 | 27% | 1% | 5 | 8 | 0 | 0 |
|
Grupa Azoty Akademia Tarnów - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 44 | 14 | 25 | 56 | 4 | 6 | 7% | 71 | 4 | 44% | 27% | 101 | 11 | 17 | 31 | 30% | 2% | 7 | 5 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - PGE RYSICE Rzeszów |
3 | 45 | 12 | 28 | 56 | 7 | 3 | 0% | 69 | 2 | 48% | 14% | 117 | 7 | 17 | 40 | 34% | 13% | 2 | 14 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Energa MKS Kalisz |
5 | 83 | 28 | 59 | 104 | 9 | 3 | 1% | 97 | 5 | 35% | 12% | 181 | 9 | 11 | 76 | 41% | 30% | 4 | 16 | 0 | 0 |
|
Metalkas Pałac Bydgoszcz - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 57 | 23 | 34 | 81 | 6 | 2 | 0% | 81 | 3 | 44% | 26% | 149 | 12 | 12 | 42 | 28% | 12% | 13 | 15 | 0 | 0 |
|
KGHM #VolleyWrocław - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 74 | 26 | 53 | 106 | 8 | 5 | -1% | 104 | 4 | 38% | 19% | 168 | 8 | 18 | 62 | 36% | 21% | 7 | 17 | 0 | 0 |
|
Grupa Azoty Chemik Police - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 37 | 10 | 13 | 58 | 6 | 3 | 7% | 64 | 4 | 33% | 19% | 120 | 12 | 6 | 32 | 26% | 11% | 2 | 11 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - MOYA Radomka Radom |
5 | 84 | 32 | 60 | 107 | 10 | 4 | 0% | 100 | 1 | 35% | 13% | 174 | 13 | 11 | 65 | 37% | 23% | 15 | 18 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Grot Budowlani Łódź |
5 | 83 | 38 | 58 | 111 | 9 | 9 | 5% | 98 | 2 | 34% | 11% | 214 | 12 | 12 | 66 | 30% | 19% | 8 | 26 | 0 | 0 |
|
UNI Opole - ITA TOOLS STAL Mielec |
5 | 73 | 28 | 53 | 101 | 11 | 2 | -5% | 89 | 1 | 37% | 26% | 178 | 7 | 17 | 59 | 33% | 19% | 12 | 19 | 0 | 0 |
|
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 56 | 18 | 24 | 73 | 12 | 3 | -10% | 94 | 8 | 34% | 15% | 153 | 12 | 16 | 41 | 26% | 8% | 12 | 11 | 0 | 0 |
|
Energa MKS Kalisz - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 60 | 20 | 34 | 86 | 13 | 1 | -6% | 86 | 2 | 51% | 19% | 156 | 9 | 17 | 52 | 33% | 16% | 7 | 16 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Grupa Azoty Akademia Tarnów |
3 | 60 | 27 | 48 | 74 | 8 | 3 | -1% | 51 | 1 | 43% | 16% | 112 | 3 | 6 | 45 | 40% | 32% | 12 | 14 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - ŁKS Commercecon Łódź |
5 | 71 | 24 | 48 | 97 | 8 | 3 | 1% | 94 | 7 | 45% | 12% | 133 | 7 | 9 | 53 | 39% | 27% | 15 | 10 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - Metalkas Pałac Bydgoszcz |
3 | 46 | 22 | 31 | 73 | 7 | 5 | -1% | 54 | 4 | 41% | 17% | 100 | 3 | 3 | 35 | 35% | 28% | 6 | 16 | 0 | 0 |
|
PGE RYSICE Rzeszów - ITA TOOLS STAL Mielec |
3 | 39 | 14 | 20 | 54 | 6 | 2 | 2% | 67 | 6 | 25% | 13% | 103 | 7 | 8 | 33 | 32% | 17% | 4 | 13 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - KGHM #VolleyWrocław |
4 | 61 | 25 | 43 | 95 | 7 | 2 | 3% | 68 | 3 | 44% | 15% | 138 | 7 | 6 | 52 | 37% | 28% | 7 | 27 | 0 | 0 |
|
ITA TOOLS STAL Mielec - KGHM #VolleyWrocław |
4 | 68 | 26 | 47 | 88 | 8 | 3 | 2% | 76 | 5 | 43% | 18% | 135 | 7 | 7 | 54 | 40% | 29% | 11 | 15 | 0 | 0 |
|
KGHM #VolleyWrocław - ITA TOOLS STAL Mielec |
4 | 62 | 25 | 39 | 94 | 5 | 9 | 13% | 80 | 5 | 49% | 23% | 137 | 13 | 16 | 47 | 34% | 13% | 6 | 12 | 0 | 0 |
| Łącznie (24) | 93 | 1400 | 511 | 889 | 1918 | 180 | 86 | 1% | 1893 | 95 | 40% | 18% | 3321 | 214 | 282 | 1127 | 34% | 19% | 187 | 342 | 0 | 0 |
| Średnia meczowa | 3,88 | 58,33 | 21,29 | 37,04 | 79,92 | 7,50 | 3,58 | 0,05 | 78,88 | 3,96 | 1,67 | 0,75 | 138,38 | 8,92 | 11,75 | 46,96 | 1,41 | 0,79 | 7,79 | 14,25 | 0,00 | 0,00 |
| Punkty | Zagrywka | Przyjecie | Atak | Blok | Inne | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zawodniczka | Rozegrane mecze | Sety | Suma | BP | Bilans | Suma | Błąd | As | Eff% | Suma | Błąd | Poz% | Perf% | Suma | Błąd | Blok | Pkt | Skut% | Eff% | Pkt | Wyblok | Obrona | Asysta |
| Kamila Dyduła | 19 | 39 | 72 | 21 | 54 | 42 | 6 | 2 | -5% | 3 | 0 | 33% | 33% | 189 | 12 | 26 | 63 | 33% | 13% | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Pola Nowacka | 17 | 54 | 123 | 37 | 77 | 128 | 16 | 6 | -2% | 272 | 8 | 30% | 13% | 343 | 21 | 36 | 112 | 33% | 16% | 5 | 9 | 0 | 0 |
| Katarzyna Bryda | 18 | 56 | 101 | 40 | 58 | 130 | 5 | 1 | 4% | 282 | 17 | 30% | 13% | 329 | 19 | 37 | 92 | 28% | 11% | 8 | 25 | 0 | 0 |
| Izabela Bałucka | 21 | 83 | 118 | 53 | 82 | 301 | 25 | 12 | 1% | 19 | 0 | 42% | 21% | 213 | 8 | 20 | 66 | 31% | 18% | 40 | 68 | 0 | 0 |
| Jovana Janković | 6 | 18 | 45 | 16 | 33 | 50 | 2 | 1 | 2% | 83 | 2 | 48% | 19% | 120 | 7 | 10 | 41 | 34% | 20% | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Klaudia Łyduch | 23 | 84 | 0 | 0 | -13 | 0 | 0 | 0 | 0% | 187 | 13 | 45% | 23% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Olena Lymareva | 7 | 19 | 22 | 7 | 10 | 41 | 2 | 4 | 10% | 41 | 3 | 27% | 15% | 69 | 7 | 7 | 18 | 26% | 6% | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Klaudia Laskowska-Azab | 11 | 25 | 25 | 5 | 16 | 53 | 4 | 2 | 2% | 4 | 1 | 0% | 0% | 57 | 3 | 0 | 21 | 37% | 32% | 2 | 15 | 0 | 0 |
| Karolina Pancewicz | 18 | 68 | 0 | 0 | -19 | 0 | 0 | 0 | 0% | 299 | 19 | 51% | 26% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Emilia Pinczewska | 22 | 86 | 300 | 94 | 213 | 308 | 14 | 12 | 5% | 672 | 25 | 43% | 18% | 787 | 46 | 56 | 256 | 33% | 20% | 32 | 25 | 0 | 0 |
| Weronika Gierszewska | 20 | 78 | 345 | 122 | 237 | 249 | 37 | 12 | -4% | 8 | 1 | 38% | 12% | 849 | 66 | 67 | 306 | 36% | 20% | 27 | 30 | 0 | 0 |
| Sonia Kubacka | 24 | 90 | 144 | 62 | 84 | 272 | 29 | 9 | 0% | 21 | 5 | 33% | 10% | 253 | 20 | 17 | 102 | 40% | 26% | 33 | 109 | 0 | 0 |
| Sylwia Kucharska | 24 | 93 | 102 | 51 | 56 | 330 | 39 | 23 | 2% | 2 | 1 | 0% | 0% | 107 | 5 | 5 | 50 | 47% | 37% | 29 | 42 | 0 | 0 |
| Aleksandra Walczak | 19 | 35 | 3 | 3 | 1 | 14 | 1 | 2 | 7% | 0 | 0 | 0% | 0% | 5 | 0 | 1 | 0 | 0% | -20% | 1 | 1 | 0 | 0 |
Legenda
| Sety | ||
| Ustawienie w danym secie | ||
| GS | Złoty set (Golden Set) | |
| Punkty | ||
| Suma | Suma zdobytych punktów | |
| BP | Punkty zdobyte w kontrze przy własnej zagrywce | |
| Bilans | Punkty zdobyte - punkty stracone | |
| Zagrywka | ||
| Suma | Liczba wszystkich zagrywek | S |
| Błąd | Zagrywka zepsuta błąd | S= |
| As | Punkt zdobyty z zagrywki AS | S# |
| Eff% | Efektywsość zagrywki | E% =(suma as + suma piłek /) - suma błedów / wszystkie zagrania)x100% |
| Przyjęcie | ||
| Suma | Liczba przyjęć zagrywki | R |
|---|---|---|
| Błąd | Błąd przyjecia zagrywki | R= |
| Poz% | Procent przyjecia pozytywnego | ((pozytywne R+ + perfekcyjne R# )/Suma wszystkich przyjęć) x 100% |
| Perf% | Procent przyjecia perfekcyjnego | (perfekcyjne R# / Suma wszystkich przyjęć) x100% |
| Atak | ||
| Suma | Liczba ataków | A |
| Błąd | Błąd ataku | A= |
| Blok | Atak zablokowany | A/ |
| Pkt | Liczba punktów w ataku | A# |
| Skut% | Skuteczność ataku | (suma ataków punktowych/wszystkie ataki)x100% |
| Eff% | Efektywność ataku | (suma as - suma błedów / wszystkie zagrania )x100% |
| Blok | ||
| Pkt | Punkt w bloku | B# |
|---|---|---|
| Wyblok | Blok po którym drużyna blokująca może wyprowadzić atak/kontrę/ | B+ |
| Inne | ||
| Obrona | Każda obrona zawodnika | |
| Asysta | Wystawa po której wystąpił atak punktowy | (A#) |


