Autor:https://www.developres.rzeszow.pl, redakcja
  24.08.2023 godz. 19:57

Developres BELLA DOLINA Rzeszów rozpoczął przygotowania


Developres Rzeszów rozpoczął przygotowania do nowego sezonu TAURON Ligi w mocno okrojonym składzie. Siatkarki, które już trenują w stolicy Podkarpacia to Ana Kalandadze, Weronika Centka, Anna Obiała oraz nowe twarze w zespole Stephana Antigi… Wiktoria Kowalska, Gabriela Makarowska-Kulej i Magda Kubas. Do rozpoczęcia rywalizacji o punkty zostało jeszcze kilka tygodni, a sparingi pomogą drużynie uzyskać wysoką formę już na pierwsze mecze nowego sezonu.

Pierwszą okazję do zobaczenia rzeszowskich „Rysic” kibice będą mieli już na przełomie sierpnia i września (31.08– 01.09). W tych dniach na Podpromiu będą gościć drużynę UNI Opole, w której od tego sezonu będą grać dwie byłe rzeszowskie zawodniczki – Katarzyna Zaroślińska-Król oraz Julia Bińczycka. Nie będzie to jednak zwykły sparing, a forma wspólnego treningu.

Kolejnym przystankiem w drodze do rozpoczęcia sezonu będą dwa mecze z BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała, które odbędą się 11 i 12 września w Nisku i Stalowej Woli.

Kilka dni później drużyna pojedzie na dwudniowy turniej w Wieliczce (15 i 16 września), w którym oprócz gospodarzy, wystąpią jeszcze MOYA Radomka Radom oraz ITA TOOLS STAL Mielec.

Niespełna tydzień później, Developres czeka kolejny sprawdzian, tym razem w Mielcu, w dniach 22–24 września. Developres będzie rywalizować z ITA TOOLS STALĄ Mielec, ŁKS-em Commercecon Łódź i Dresdner SC.

Próbą generalną przed startem TAURON Ligi będzie turniej Giganci Siatkówki, który odbędzie się od 29 września do 1 października w Twardogórze.

Informacje co do godzin wszystkich sparingów, klub będzie Państwu podawać na bieżąco, w social mediach.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...