Autor:red, ŁKS Commercecon Łódź, Fot. ŁKS Commercecon Łódź
  18.11.2022 godz. 18:29

Liderki TAURON Ligi trenowały z młodymi siatkarkami


Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź, lidera TAURON Ligi poprowadziły zajęcia z młodymi zawodniczkami z Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego.

Zawodniczki ŁKS Commercecon wzięły udział w zajęciach UKS Lidera Konstantynów Łódzki, UKS Volley 34 Łódź oraz ŁKS Siatkówka Żeńska. W Konstantynowie na treningu najmłodszych dziewcząt zjawiły się Valentina Diouf i Julita Piasecka. Dla podopiecznych Ewy Piórkowskiej było to spore przeżycie, gdyż mogły odbijać piłkę z zawodniczkami ekstraklasy. Miały mnóstwo pytań, chętnie fotografowały się z byłą reprezentantką Włoch i aktualną reprezentantką Polski do lat 21.

W szkole podstawowej nr 34 w Łodzi na treningu Volley 34 pojawiły się Słowenka Lana Scuka oraz Klaudia Alagierska-Szczepaniak. Kamila Witkowska i Anastazja Hryszczuk brały udział w zajęciach młodziczek ŁKS Siatkówka Żeńska. M.in. pokazywały jak powinien wyglądać profesjonalny streching po treningu. Ostatnia grupa siatkarek ŁKS Commercecon, której były Roberta Ratzke, Zuzanna Górecka i Paulina Maj-Erwardt - odwiedziły kadetki ŁKS-u, które prowadzi Wojciech Blomberg.

- Najpiękniejsze jest to, że mimo że pochodzę z innego kraju, odczucia podczas gry w młodym wieku są dokładnie takie same na całym świecie - podkreśliła Valentina Diouf. A Julita Piasecka wspominała:

Jeszcze niedawno trenowałam w taki sposób. Pamiętam, jakie to były przeżycia, codziennie iść na trening, spotkać się z rówieśniczkami. To było mega fajne i była to zabawa, nie było to jeszcze takie wymagające.

W poniedziałek o godzinie 17:30 ŁKS-u Commercecon Łódź zagra w swojej hali z OnlyBio Pałacem Bydgoszcz.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...