Autor:redakcja
  17.08.2022 godz. 16:30

Wysoka forma przed PreZero Grand Prix PLS 2022


We Wrześni od 12 do 15 sierpnia rozegrane zostały XX ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w siatkówce plażowej. Największą gwiazdą turnieju była Magdalena Saad, która w nadchodzącym sezonie TAURON Ligi będzie reprezentowała #VolleyWrocław.

We Wrześni Magdalena Saad grała w parze z Agnieszką Wołoszyn. Duet ten nie miał sobie równych i pewnie wygrał w swojej kategorii, wyprzedzając Martynę Wardak/Joannę Wiatr oraz Joannę Rejno/Ilonę Zielińską-Czubek.

Magdalena Saad doskonale łączy grę w obu odmianach siatkówki. W reprezentacji Polski w latach 2006-2011 rozegrała 17 meczów. Reprezentowała kilka klubów naszej ekstraklasy z Atomem Treflem Sopot, ŁKS Commercecon Łódź oraz Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz.

W poniedziałek rozpocznie się w Warszawie rywalizacja kobiet w PreZero Grand Prix PLS 2022. Przed rokiem kolejność była następująca: Impel #VolleyWrocław, LOS Nowy Dwór Mazowiecki, BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

W pierwszym meczu turnieju IŁCapital Legionovia Legionowo zagra z #Volleyem Wrocław (poniedziałek, początek 9.00). Mając w składzie taką znakomitość jak Magdalena Saad wrocławianki z pewnością będą faworytkami rywalizacji nie tylko w tym spotkaniu, ale też w całej PreZero Grand Prix PLS 2022.


POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...