Autor:https://www.lkscommerceconlodz.pl, redakcja
  01.08.2022 godz. 19:28

Natalia Dróżdż i Zuzanna Pieniak w szerokiej kadrze ŁKS-u Commercecon Łódź


Sezon 2022/2023 będzie kolejnym, w którym w szerokiej kadrze ŁKS-u Commercecon Łódź zobaczymy utalentowane juniorki sekcji młodzieżowej ŁKS-u Siatkówka Żeńska – przyjmującą Natalię Dróżdż i środkową Zuzannę Pieniak.

Natalia i Zuza w nadchodzących rozgrywkach będą reprezentować Łódzki Klub Sportowy przede wszystkim w rozgrywkach II ligi, ale w pierwszej części przygotowań do sezonu 2022/2023 będą trenować wraz z pierwszym zespołem i będą do dyspozycji trenera Alessandro Chiappiniego i jego sztabu w trakcie rozgrywek. Zarząd ŁKS-u Commercecon Łódź zdecydował, że obie młode siatkarki powinny mieć możliwość trenowania z doświadczonymi koleżankami, dzięki czemu ich poziom gry będzie stale rosnąć.

Zuzanna Pieniak już w poprzednim sezonie była w szerokiej kadrze ŁKS-u Commercecon Łódź. Młoda środkowa miała okazję regularnie trenować z pierwszym zespołem i szlifować swoje umiejętności. Przypomnijmy, że w 2021 roku Zuza wraz z zespołem juniorek młodszych ŁKS-u Siatkówka żeńska zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski.

W turnieju finałowym mistrzostw Polski juniorek młodszych w 2021 roku zabrakło Natalii Dróżdż. Młoda przyjmująca wiosną ubiegłego roku doznała bowiem poważnej kontuzji podczas turnieju finałowego o awans do II ligi. Zawodniczka musiała poddać się operacji, którą przeprowadzili specjaliści z kliniki SPORTO – Radosław Grabowski, Rafał Długozima oraz Jędrzej Lesman. Młoda siatkarka przeszła proces rehabilitacji pod okiem trenerów ŁKS-u Commercecon Łódź i naszego fizjoterapeuty Łukasza Burtnika. Była to też okazja, aby upewnić się, że Natalia to utalentowana zawodniczka, która powinna znaleźć się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu.

W sezonie 2021/2022 Zuzanna Pieniak i Natalia Dróżdż odebrały złote medali mistrzostw województwa łódzkiego w kategorii wiekowej juniorek.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy