Autor:http://mks-kalisz.pl, redakcja
  13.06.2022 godz. 22:42

Z Akademii MKS-u Kalisz do Tauron Ligi


Trwa kompletowanie składu na przyszły sezon w Enerdze MKS Kalisz. Tym razem potwierdzony został pierwszy “transfer” z Akademii MKS Kalisz. Do seniorskiego zespołu dołącza utalentowana libero, dwukrotna mistrzyni Polski kadetek (2020, 2021) i mistrzyni Polski juniorek (2022) – Natalia Pajdak.

Kontrakt 18-letniej libero to efekt planu wdrażania do seniorskiego zespołu najbardziej utalentowanych zawodniczek Akademii, której zespoły w ostatnich trzech latach zdobyły 8 medali mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Pomóc w aklimatyzacji i odpowiednim wdrażaniu najlepszej młodzieży w kraju do realiów seniorskiej siatkówki ma pomóc doświadczenie trenera Marcina Widery. To architekt sukcesów akademii, który z młodzieżowymi zespołami naszego klubu pracował od 2019 roku, a w przyszłym sezonie przejmie rolę pierwszego trenera.

Natalia Pajdak reprezentowała barwy młodzieżowych drużyn naszego klubu od 2019 roku, od początku współpracując z trenerem Widerą, pod którego wodzą zdobyła cztery medale mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych.

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy