Autor:https://www.lkscommerceconlodz.pl, redakcja
  12.06.2022 godz. 18:38

Martyna Grajber z ŁKS Commercecon do Włoch


Weszła do zespołu z ogromną energią i entuzjazmem, zawsze gotowa do walki. Kolejną zawodniczką, która opuszcza zespół ŁKS-u Commercecon Łódź po sezonie 2021/2022 jest przyjmująca Martyna Grajber. Jak informuje łódzki klub swoją zawodową przygodę będzie kontynuować we Włoszech, w zespole beniaminka Serie A – Unionvolley Pinerolo.

Martyna Grajber rozegrała w TAURON Lidze 9 sezonów, w tym ostatni w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź. Reprezentowała klub w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski i CEV Cup. W TAURON Lidze w sezonie 2021/2022 wystąpiła w 29 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 198 punktów, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem. W ekstraklasie zanotowała średnie przyjęcie na poziomie 48,17% (24,94% perfekcyjnego).

Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z Łódzkimi Wiewiórami jest piątym krążkiem w jej karierze. Teraz przyjmująca będzie kontynuować swoją karierę we włoskim Unionvolley Pinerolo. Jesteśmy przekonani, że doskonale wkomponuje się w swój nowy klub, bo nas ekspresowo oczarowała swoim poczuciem humoru i zaangażowaniem.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy