Autor:redakcja, https://bkssa.pl/
  07.06.2022 godz. 19:41

Aleksandra Kazała opuszcza BKS BOSTIK Bielsko-Biała


Po dwóch latach Aleksandra Kazała zdecydowała się opuścić szeregi BKS BOSTIK Bielsko-Biała - informuje klub. Do bialskiego klubu popularna „Kazi” dołączyła w 2020 roku po sezonie spędzonym w Enei PTPS Piła, gdzie pełniła rolę atakującej.

Trener Bartłomiej Piekarczyk „oddelegował” Kazałę  do przyjęcia i okazało się do dobrym pomysłem. „Kazi” mogła wówczas nie tylko popisywać się udanymi atakami, ale też rozpoczynać akcje swojej drużyny dobrym przyjęciem. Była jedną z siatkarek, które stanowiły o sile BKS BOSTIK Bielsko-Biała w ostatnich dwóch sezonach. Zagrała w 52 meczach bialskiego klubu zdobywając ponad pół tysiąca punktów. Czterokrotnie była nagradzana statuetką MVP. Zwyciężyła w głosowaniu bielskich kibiców na najlepszą siatkarkę października.

– Chciałabym podziękować kibicom za doping, który pomagał nam wygrywać z najlepszymi oraz wsparcie i wyrozumiałość w tych gorszych momentach. Po dwóch latach nadszedł czas na nowe wyzwania i nowe miejsca – żegna się z kibicami Aleksandra Kazała.


POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...