Autor:https://ilcapital.legionovia.pl
  04.06.2022 godz. 21:09

Ił Capital Legionovia Legionowo kompletuje skład


IŁ Capital Legionovia Legionowo kompletuje skład na sezon 2022/23. Po ogłoszeniu przedłużenia kontraktów Diany Dąbrowskiej, Klaudii Kulig, Sonii Stefanik i Mai Szymańskiej, czas na pierwszy transfer. Nową przyjmującą ekipy trenera Kowala została Aleksandra Dudek.

W ostatnim sezonie Aleksandra Dudek występowała w drużynie Energa MKS-u Kalisz. Trzy razy została wyróżniona tytułem TAURON MVP meczu. Wychowanka AZS UMCS Lublin mierzy 187 centymetrów wzrostu i ma 25 lat. Będzie występować z numerem 18 na koszulce.

–Już przed rokiem bacznie przyglądaliśmy się grze Aleksandry w barwach pierwszoligowej ekipy San-Pajda Jarosław. W poprzednim okienku transferowym byliśmy zainteresowani jej pozyskaniem – powiedział prezes Konrad Ciejka – Bardzo się cieszę, że udało się nam podpisać kontrakt z tą zawodniczką. Jestem przekonany, że będzie nieocenioną pomocą dla naszego zespołu.

–Chciałabym serdecznie przywitać wszystkich kibiców oraz osoby związane z klubem – powiedziała zawodniczka po podpisaniu kontraktu – Mam nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą nam wiele dobrego. Liczę na owocną współpracę. Nie mogę się doczekać, do zobaczenia w hali!

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...