Autor:https://volleywroclaw.pl, redakcja
  11.05.2022 godz. 18:39

Michal Mašek pozostaje trenerem #VolleyWrocław


Po zakończeniu sezonu 21/22 #VolleyWrocław przygotowuje się do startu nowej edycji rozgrywek o mistrzostwo Polski. Dzisiaj wrocławski klub informuje, że pierwszym trenerem w przyszłym sezonie będzie Michal Mašek, który dołączył do drużyny w lutym bieżącego roku.

Michal Mašek przejął stery we wrocławskim teamie pod koniec sezonu 21/22. Wtedy przed szkoleniowcem postawiono cel doprowadzenia zespołu do 9. miejsca Tauron Ligi, co ostatecznie udało się zrealizować, pokonując dwukrotnie Energa MKS Kalisz.

- To była dla mnie bardzo prosta sprawa. Dostałem szansę dokończyć sezon we Wrocławiu, gdzie zespół był naprawdę w niełatwej sytuacji. Naszym celem było 9. miejsce i to udało nam się zrealizować. Decyzja była jasna, bo ja lubię budować coś wartościowego. Myślę, że z Prezesem zrobiliśmy i robimy naprawdę dobrą robotę i będziemy mieć dużo lepszy zespół niż ten w zakończonym w kwietniu sezonie. Cieszę się z tego, że mogę pracować w #VolleyWrocław, we wspaniałym mieście, w dobrym klubie i z fachowcami w swojej dziedzini – powiedział Michal Mašek, pierwszy trener #VolleyWrocław

- Zatrudnienie Michala w naszym klubie była jedną z najlepszych decyzji, jaką podjęliśmy w ubiegłym sezonie. Myślę, że nie tylko zespół na tym zyskał, ale w konsekwencji – cały klub. Udało się zrealizować cel, który postawiłem przed Michalem, dlatego zaproponowałem mu przedłużenie umowy. Wierzę, że wspólnie zbudowany zespół na sezon 22/23 przyniesie wiele radości kibicom, a drużyna prowadzona przez Michala awansuje do play-off – celu, który ponownie stawiamy przed sobą – powiedział Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Michal Mašek jest pierwszą osobą w #VolleyWrocław, która została zaprezentowana na nowy sezon TAURON Ligi. O kolejnych decyzjach personalnych klub będzie informował na bieżąco.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy