Autor:redakcja
  20.04.2022 godz. 16:59

Środa z TAURON Ligą: E.LECLERC MOYA Radomka Radom - IŁCapital Legionovia Legionowo 2:3


E.LECLERC MOYA Radomka Radom przegrała z IŁ Capital Legionovią Legionowo 2:3 (20:25, 25:13, 25:15, 23:25, 11:15) w pierwszym meczu play off o piąte miejsce. MVP Olivia Różański. Rewanż odbędzie się 24 kwietnia w Legionowie. W przypadku gdy zespoły odniosą po jednym zwycięstwie, to o miejscu w klasyfikacji zadecyduje złoty set.

W ćwierćfinałach E.LECLERC MOYA Radomka odpadła z ŁKS Commercecon Łódź, a IŁ Capital Legionovii Legionowo z Grot Budowlanymi Łódź. W obecnym sezonie obie drużyny grały ze sobą trzy razy - dwukrotnie w TAURON Lidze i raz w TAURON Pucharze Polski. Za każdym razem górą były siatkarki z Legionowa.

I w dzisiejszym meczu sprawiedliwości stało się zadość. Legionowianki ponownie wygrały choś sukces nie przyszedł im zbyt łatwo. Po trzech setach bliżej końcowego sukcesu były gospodynie, która pewnie wygrały drugiego i trzeciego. W czwartym prowadziły 22:19 i zespół gości odrobił straty. 22 punkt zdobyła Olivia Różański, która rozegrała znakomite spotkanie. Zdobyła ona w sumie 31 punktów w tym cztery blokiem i dwa zagrywką. W tie breaku IŁ Capital Legionovia miał już przewagę, prowadząc w połowie 8:5.

Pkt po pkt: https://www.tauronliga.pl/games/id/1101968.html#pktvspkt


Statystyki: https://www.tauronliga.pl/games/id/1101968.html#stats


 


POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy