Autor:https://bkssa.pl/, redakcja
  08.04.2022 godz. 21:12

Bielszczanki nie zamierzają poddawać


Za nami pierwsze mecze play off o miejsca 1-8. Trzy spotkania zakończyły się wynikami 3:0. Tylko w Rzeszowie miejscowy Developres BELLA DOLINA i BKS BOSTIK Bielsko-Biała dostarczyli emocji. Padł wynik 3:2 dla gospodyń. W sobotę w Bielsku-Białej odbędzie się drugie spotkanie (początek 17:30).

Po pierwszym meczu ćwierćfinału, który odbył się w Rzeszowie, humory w bielskiej drużynie dopisują. Nie udało się co prawda wygrać na Podpromiu, ale BKS BOSTIK napędził strachu wyżej notowanym rywalkom. Na uwagę zasługuje przede wszystkim waleczność bielszczanek, które choć przegrywały 0:2 potrafiły doprowadzić do tiebreaka. To już trzecia taka sytuacja w tym sezonie w spotkaniach z Developresem BELLA Dolina Rzeszów. Za każdym razem jednak decydującą partię wygrywały rzeszowianki. Poniedziałkowe zwycięstwo dało zespołowi Stephane’a Antigi pierwszy punkt w rywalizacji do dwóch wygranych. Ewentualne zwycięstwo w Bielsku-Białej da klubowi z Rzeszowa awans do półfinału, a BKS BOSTIK skaże na grę o 7. miejsce na koniec sezonu. Gospodynie nie zamierzają jednak się poddać i zrobią wszystko, by wygrać i powrócić do Rzeszowa na trzeci decydujący mecz.

Historia spotkań nie przemawia za bielszczankami. Ostatnie lata to dominacja rzeszowianek, które zresztą wygrywają w lidze prawie z każdym. Ostatni raz bielski zespół wygrał z Developresem w 2019 roku! Najwyższy więc czas, aby to zmienić.

W odniesieniu zwycięstwa bielskiej drużynie pomóc mają kibice, którzy pojawią się w hali pod Dębowcem. Bialski Klub Sportowy S.A. przygotował sporo atrakcji dla dzieci. Będzie malowanie buzi, dmuchaniec, gry i zabawy. Dodatkowo z uwagi na Międzynarodowy Dzień Jednorożca, każdy kto na mecz przyniesie coś związanego z jednorożcem (maskotkę, kocyk, koszulkę, opaskę do włosów) lub po prostu się przebierze za to radosne stworzenie otrzyma gadżety od BKS BOSTIK Bielsko-Biała i ma szansę na wygranie zaproszenia do Sali Zabaw Kraina Kropka.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...