Autor:KK, fot. Maciej Goclon
  07.02.2022 godz. 16:20

Bruna Honorio: cieszę się, że mogłam pomóc


TAURON LIGA: W meczu z ostatnią drużyną TAURON Ligi niespodziewanie przegrałyście pierwszego seta, ale od drugiej partii było już widać różnicę klas między wami a Jokerem Świecie.

BRUNA HONORIO (brazylijska atakująca Developresu BELLA DOLINA Rzeszów): Być może na początku spotkania zabrakło nam odpowiedniej koncentracji. Tak już bywa w meczach z potencjalnie słabszymi zespołami, że pojawiają się tego typu problemy – mimo że staramy się ich unikać. Jak już jednak opanowałyśmy sytuację na boisku, to wszystko wyglądało dobrze.

- Założenia trenera Antigi były pewnie takie, żeby pani odpoczęła w tym meczu od gry, skoro nie wyszła pani w podstawowej szóstce, ale musiała pani jednak wspomóc drużynę.

- Dla mnie nie był to żaden problem. Byłam gotowa do gry i cieszę się, że mogłam pomóc.

- Kontynuujecie zwycięską passę zarówno w polskich rozgrywkach, jak i w Lidze Mistrzyń, gdzie już przypieczętowałyście awans do play-off z pierwszego miejsca w grupie, a macie szansę żeby znaleźć się w gronie czterech zespołów rozstawionych przed losowaniem.

- Jesteśmy w perfekcyjnej sytuacji. Już osiągnęłyście największy sukces w historii klubu jeśli chodzi o występy w europejskich pucharach. To niesamowita sprawa. Wszyscy mocno się z tego cieszymy i chcemy wygrać jeszcze więcej spotkań także w Lidze Mistrzyń.

- W kolejnym meczu ligowym będziecie rywalizować na wyjeździe z beniaminkiem z Opola, który bardzo dobrze spisuje się w TAURON Lidze.

- Opole ma bardzo ciekawy zespół z kilkoma mocnymi dziewczynami, które osobiście dobrze znam. Na pewno będziemy musiały się dobrze przygotować do tego spotkania i grać z dużą koncentracją od początku do końca. Potrzebujemy zagrać jeszcze lepiej niż w meczu z Jokerem Świecie.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...