Autor:#VolleyWrocław, redakcja
  11.11.2021 godz. 20:05

Za wrocławiankami dobry okres


W piątek będzie kontynuowana rywalizacja w ósmej kolejce TAURON Ligi. Mistrz Polski Grupa Azoty Chemik Police podejmie #VolleyWrocław.

Za wrocławiankami dobry okres. Dwa ostatnie mecze to dwa zwycięstwa. Jedno z nich miało miejsce przed własną publicznością (3:1 z ŁKS Commercecon Łódź), drugie na wyjeździe w Bydgoszczy (3:2). Zdaje się, że drużyna z meczu na mecz coraz bardziej się zgrywa, tworząc spójny kolektyw. Wysoki poziom prezentują obie przyjmujące Natalia Murek oraz Andrea Kossanyiova. Jak zawsze groźne przy siatce są środkowe bloku: Karolina Fedorek i Izabela Bałucka. W ataku trener stawia na Aleksandrę Gromadowską, która ze swojej roli wywiązuje się w najlepszy możliwy sposób.

- Za nami dwa bardzo ważne mecze, w których zdobyliśmy punkty. Tych punktów bardzo potrzebujemy, żeby wspinać się w górę tabeli. Przed nami jest bardzo trudny mecz. Tym bardziej, że wyjazdowy z Chemikiem Police. Na pewno nie jesteśmy faworytem w tym meczu, ale będziemy walczyć. Nie zabraknie zaangażowania i serducha, które oddamy na mecz – zauważyła Izabela Bałucka.

- Jak trzeba zagrać przeciwko Policom? Odważnie, bo z takimi drużynami trzeba po prostu ryzykować. Tam nie ma nic do stracenia i tak właśnie zamierzamy zrobić. Zwrócimy uwagę, żeby mieć podniesioną głowę i być pewnym siebie na boisku. Trzymajcie kciuki i poprosimy o wsparcie – dodała Aleksandra Rasińska.

Mecz zaplanowano na piątek 12.11 na godzinę 20:30. Transmisja w Polsat Sport.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...