Autor:Katarzyna Porębska, fot. Piotr Sumara
  31.07.2021 godz. 16:20

Kinga Drabek: jestem dumna z dziewczyn


BKS BOSTIK Bielsko-Biała awansował do półfinału 2. edycji PreZero Grand Prix PLS 2021, które od czwartku do niedzieli rozgrywane jest na LOTOS Letnim Stadionie w Gdańsku. - Jestem dumna z dziewczyn, że tak dobrze sobie radzimy na tym turnieju - powiedziała Kinga Drabek, libero bielskiej drużyny.

W sobotę drużyna z Bielska-Białej odniosła trzecie zwycięstwo podczas letniego turnieju PreZero Grand Prix rozgrywanego na piasku. Bielszczanki na inaugurację trzeciego dnia zmagań po dość równym spotkaniu wygrały z Joker Świecie 2:1 (18:25, 25:20, 15:9).

- Dla nas jest to coś nowego. Przed przyjazdem do Gdańska miałyśmy jeden, czy dwa treningi. Jestem dumna z dziewczyn, że tak dobrze sobie radzimy na tym turnieju - powiedziała Kinga Drabek.

I dodała - Uważam, że to zasługa moich różowych okularów, które przynoszą nam szczęście. Nie ściągnę ich aż do finału (śmiech).

Libero nie ukrywała po zakończeniu spotkania, że zespół miał dość dobrą motywację, aby wygrać ten sobotni mecz. 

- Motywacja przed naszym dzisiejszym meczem była tak, że dzięki wygranej będziemy miały dzień wolny. Bardzo nam zależało na zwycięstwie. Grałyśmy bez żadnej presji. To był klucz do sukcesu - wyznała zawodniczka BKS BOSTIK. 

Wszyscy zgodnie podkreślają w Gdańsku, że najbardziej po za grą, możliwością integracji, wzajemnego poznania się, cieszy powrót na trybuny kibiców.

- Bardzo się cieszę, że kibice pojawili się na trybunach. Dzięki temu każdy czuje, że wraca normalność. Super, że kibice znowu nas oglądają i dopingują - zakończył Drabek.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy