Autor:https://bkssa.pl
  22.04.2021 godz. 20:20

Katarzyna Wawrzyniak opuszcza BKS BOSTIK Bielsko-Biała


Katarzyna Wawrzyniak po roku spędzonym w BKS BOSTIK Bielsko-Biała opuszcza bialski klub, do którego dołączyła w 2020 roku zastępując niejako swoją siostrę Magdalenę Kowalczyk, która w bialskich barwach występowała w sezonie 2019/2020, a następnie postanowiła zakończyć karierę.

Wawrzyniak w sezonie 2020/2021 wystąpiła w 17 meczach, ale zapewne najbardziej utkwi jej w pamięci (podobnie jak nam) mecz z ŁKS Commercecon Łódź w hali pod Dębowcem, kiedy to po dwóch setach BKS BOSTIK Bielsko-Biała przegrywał z łodziankami 0:2, a jej wejście na boisko zupełnie odmieniło losy meczu! Bielszczanki wygrały to spotkanie, w czym duża zasługa bielskiej rozgrywającej, która zagrała rewelacyjnie. Podobnego zdania był komisarz tego meczu, który wybrał Katarzynę Wawrzyniak najlepszą zawodniczką spotkania!

– Chciałam podziękować za sezon, który z rożnych względów był trudny. Mecze rozgrywane przy pustych trybunach nie są komfortowe z perspektywy zawodnika, bo przecież gramy dla kibiców, którzy swoją obecnością wiele razy pokazali że mimo panującej i utrudnionej sytuacji, że nas wspierają. Po sezonie zawsze staram się pamiętać dobre rzeczy a takich w tym roku u nas nie brakowało począwszy od dobrej atmosfery kończąc na wyniku. Muszę przyznać siostrze rację, że warto było przyjść do Bielska. Życzę powodzenia! – mówi Katarzyna Wawrzyniak.


POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...