Autor:https://radomka.com, redakcja
  19.04.2021 godz. 16:47

Czy to będzie decydujące starcie?


Po trzech meczach w walce o brązowy medal pomiędzy E.LECLERC MOYA Radomką Radom i ŁKS Commercecon Łódź rywalizacja wciąż nie jest rozstrzygnięta. Po trzech spotkaniach w serii do trzech zwycięstw prowadzi ten pierwszy zespół 2-1. Czy zdołają wygrać czwarty mecz w Łodzi i wrócić do domu z medalem? Dowiemy się już w najbliższy wtorek.

Rywalizacja medalowa w TAURONLidze trwa w najlepsze. Nie tylko radomianki i łodzianki walczą o krążek, ale dalej nie znamy również mistrza i wicemistrza Polski. Być może komplet medalistów poznamy we wtorek.

20 kwietnia o godzinie 17:30 usłyszymy pierwszy gwizdek spotkania ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Moya Radomka Radom. W tej parze górą są podopieczne Riccardo Marchesiego, które wygrały dwa pierwsze mecze, ale w ostatnią sobotę uległy siatkarkom z Łodzi po pięciosetowej walce. W przypadku zwycięstwa ekipy z Radomia, to właśnie ta drużyna zajmie trzecie miejsce mistrzostw Polski i zawiesi na swoich szyjach brązowy medal. W przypadku przegranej w Łodzi, obie ekipy wrócą do Radomia, gdzie dojdzie do kolejnego meczu.

Wtorkowe starcie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Początek o godzinie 17:30!

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy