Autor:radomka.com, redakcja
  01.06.2020 godz. 12:10

Przerwa w karierze Majki Szczepańskiej-Pogody


Po trzech sezonach spędzonych w E.Leclerc Radomce Radom Majka Szczepańska-Pogoda staje przed nowym wyzwaniem. Siatkarka po raz pierwszy zostanie mamą!

Młodej atakującej nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez ostatnie lata stanowiła o sile radomskiego zespołu. Była jedną z topowych zawodniczek w polu zagrywki. Majka zaczynała swoją przygodę z siatkówką w KPKS Halemba. Później reprezentowała barwy Silesia Volley MOSiR Mysłowice, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice oraz grała w pierwszoligowej drużynie E.Leclerc Radomki Radom. W sezonie 2018/2019 zawodniczka była trzecią najlepiej serwującą zawodniczka Ligi Siatkówki Kobiet, MVP pierwszego meczu Radomki w ekstraklasie oraz zajęła czwartą pozycję w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Ziemi Radomskiej w  25. Plebiscycie Sportowym Echa. Szczepańska – Pogoda zdobyła 255 punktów, z czego 33 bezpośrednio z zagrywki. Perfekcyjnie atakowała 208 razy, a tylko 72 razy została zablokowana. W minionych rozgrywkach wystąpiła na parkiecie w 73 setach. Najwięcej oczek (20) zdobyła w meczu przeciwko Grot Budowlanym Łódź oraz Wiśle Warszawa.

Przełom roku 2020/2021 będzie na Majki dużym wyzwaniem. Radomska atakująca po raz pierwszy zostanie mamą. Majce i Łukaszowi serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Majką na klubowej stronie internetowej!

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy