Autor:redakcja
  15.12.2019 godz. 15:34  |   9

Niedziela z LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo 1:3

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał z DPD Legionovią Legionowo 1:3 (15:25, 16:25, 25:18, 25:27) w meczu dziesiątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP Olga Stranzali. Zwycięski zespół zajmuje piąte miejsce i zrównał się punktami z zajmującym czwartą lokatę mistrzem kraju ŁKS Commercecon Łódź.

Drużyna gości potwierdziła swoje wysokie aspiracje w tym sezonie i wygrała na trudnym terenie w Bydgoszczy. W dwóch pierwszych setach zespół gości miał nadspodziewanie łatwe zadanie. Z kolei w trzecim bez problemów zwyciężyły gospodynie.

Pełen walki był czwarty set. W jego połowie DPD Legionovia prowadziła 17:15 i praktycznie do końca utrzymała minimalną przewagę. Siła ataku zespołu gości opierała się na Oldze Stranzali i Juliette Sidon-Lebleu. Pierwsza z nich zdobyła 23 pkt, a druga o jeden mniej.