Autor:wisla-warszawa.pl, redakcja
  16.10.2019 godz. 15:57

Katarzyna Połeć: do Bydgoszczy tylko po zwycięstwo


W sobotnim spotkaniu na inaugurację nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet kapitan Wisły Katarzyna Połeć miała aż pięć bloków. Łącznie zdobyła kilkanaście punktów, ale Bemowskie Syreny przegrały z #VolleyWrocław 1:3. Teraz 19 października stołeczna ekipa zmierzy się w Bydgoszczy z Bankiem Pocztowym Pałacem.

– Jeśli chodzi o starcie z zespołem z Wrocławia, to zawsze jesteśmy rozdrażnione, jak nie wychodzi nam mecz i go przegrywamy. Cóż mogę powiedzieć, niestety nie udało się tym razem i mam nadzieję, że w następnych spotkaniach zrehabilitujemy się w pełnym składzie i zwyciężymy – powiedziała Połeć.

– Mimo że przegrany, ten mecz dał sporo optymizmu. Zobaczyłyśmy, że można walczyć z zespołem z LSK, który gra w tej lidze od wielu lat. Na pewno nie położyłyśmy się na boisku i nie pozwoliłyśmy, aby przeciwniczki łatwo z nami wygrały. Myślę, że to jest bardzo dobry prognostyk na kolejne spotkania.

Wisła w sobotę wszystkie sety przegrała po niezbyt udanych końcówkach. – Trudno stwierdzić, czemu tak to wyglądało. Może trochę drżały nam ręce i dlatego pojawiły się głupie błędy.

W sobotę w drugiej kolejce stołeczna drużyna zagra w Bydgoszczy (początek 17.00). - Tam pojedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo – zapewnia kapitan beniaminka Ligi Siatkówki Kobiet.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy