Autor:KP/Grot Budowlani Łódź
  04.06.2018 godz. 12:33

Ewelina Tobiasz wraca do Budowlanych


Ewelina Tobiasz w sezonie 2018/19 będzie bronić barw Grot Budowlanych Łódź. Zawodniczka po roku wraca ponownie do łódzkiej drużyny.

Ewelina Tobiasz, to dobrze znana łódzkim kibicom zawodniczka występująca na pozycji rozgrywającej. Do ekipy Budowlanych dołączyła w 2015 roku i spędziła w klubie dwa sezony. Po wywalczeniu pierwszego w historii klubu srebrnego medalu zdecydowała się na grę w zespole z Dąbrowy Górniczej. Po rocznej przerwie ponowie przywdzieje niebiesko-biało-czerwone barwy.

- Wracam do Łodzi z radością i gotowością do działania. W Budowlanych zawsze dobrze się czułam. Atmosfera na boisku, czy na hali była fantastyczna, więc przyjemności z grania było jeszcze więcej. Mam nadzieję, że w tym sezonie stworzymy zespół, który będzie mógł walczyć w gronie najlepszych ekip Ligi Siatkówki Kobiet i CEV w sezonie 2018/2019 – powiedziała Ewelina Tobiasz.

- Naprawdę bardzo się cieszę, że Ewelina Tobiasz wraca do naszego klubu. Jest to zawodniczka o silnym charakterze, pozytywnej energii i dużych możliwościach – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...