Autor:Katarzyna Porębska
  03.08.2017 godz. 12:58

Beniaminek ORLEN Ligi rozpoczął przygotowania


1 sierpnia w Krakowie odbyło się spotkanie organizacyjne drużyny Trefla Proxima, który w sezonie 2017/18 będzie występował na parkietach ORLEN Ligi. - Zawodniczki, które dołączyły do drużyny nie trafiły tutaj przez przypadek - powiedział Filip Brzeziński, pełniący w zespole rolę asystenta.  

Obecnie przygotowania toczą się bez pierwszego trenera Alessandro Chiappiniego, który przyjedzie do Krakowa po zakończeniu sezonu reprezentacyjnego z kadrą Słowenii. Jego obowiązki w klubie przejął asystent, Filip Brzeziński.

- To chwila na którą długo czekaliśmy od kilku miesięcy. Po zakończonym sezonie nie oglądaliśmy się za siebie, tylko obserwowaliśmy rozgrywki I ligi i ORLEN Ligi. Zawodniczki, które dołączyły do drużyny nie trafiły tutaj przez przypadek. Dlatego bardzo miło było je spotkać wszystkie wypoczęte, uśmiechnięte i gotowe do pracy - powiedział Filip Brzeziński.

I dodał - Od 2 sierpnia rozpoczynamy przygotowania na hali. Na tę chwilę nie będzie z nami Alessandro Chiappiniego, który aktualnie pracuje z reprezentacją Słowenii. Niemniej mamy przygotowany bardzo dobry plan treningów. Myślę, że nasza praca będzie przynosiła dobre efekty. Dlatego już teraz zapraszam serdecznie wszystkich kibiców do wspierania naszego zespołu i kibicowania podczas meczów.

W sezonie 2017/2018 krakowski zespół będzie beniaminkiem Orlen Ligi. Dla Trefla Proximy będzie to debiut na najwyższym poziomie rozgrywek.

Skład Trefla Proximy Kraków na sezon 2017/2018:
rozgrywające: Adrianna Budzoń, Zsuzsanna Talas
atakujące: Kinga Hatala, Martyna Łukasik
środkowe: Sarah Clement, Jowita Jaroszewicz, Justyna Łukasik, Aleksandra Szymańska
przyjmujące: Ewelina Brzezińska, Daria Paszek, Paula Słonecka, Agnieszka Woźniak
libero: Klaudia Kulig, Kinga Wysokińska

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...