Autor:redakcja
  24.03.2017 godz. 19:25

Ważny mecz Atomu Trefla Sopot z Chemikiem Police


Dobiega końca faza zasadnicza ORLEN Ligi. Niedzielne spotkanie w ostatniej, 26. kolejce Atomu Trefla Sopot z Chemikiem Police (początek 15.00) będzie niezwykle istotne dla układu tabeli. Zarówno dla mistrzyń Polski, jak i sopocianek.

Po 25 kolejkach Chemik zajmuje pierwsze miejsce i nad drugim Impelem Wrocław ma dwa punkty przewagi. Oznacza to, że do utrzymania pozycji lidera policzankom wystarczy 1 punkt wywieziony z Sopotu. Jeśli tak się stanie, Chemik wygra rundę zasadniczą, a w play off zmierzy się z Developresem SkyRes Rzeszów.

Atom Trefl zajmuje 12 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce zdecydowanie skomplikował swoją sytuację, ponieważ przegrał z Enea PTPS Piła. Sopocianki mają dwa punkty przewagi nad przedostatnim miejscem, a w planach niedzielny mecz z Chemikiem, który na pewno do łatwych nie należy.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, trzynasta ekipa ekstraklasy, zagra z Giacomini Budowlanymi Toruń.

Chemik miał szansę zagwarantować sobie pierwsze miejsce w tabeli w zeszłym tygodniu, ale przegrał z Impelem 1:3. Tym samym rywalizacja rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.

- Mogłyśmy być już pierwsze, ale mecz sam się nie wygra. Nie pokazałyśmy tego, co ćwiczymy w trakcie treningów, w konsekwencji przegrałyśmy 1:3. Jestem jednak przekonana, że pojedziemy do Sopotu i przypieczętujemy to, o co walczymy cały sezon - mówi Jelena Blagojević, przyjmująca Chemika.

 

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy