niedziela, 17 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
2 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Niedziela, 17 mar, 14:45
Małe punkty:
25 20 24 26 23 25 25 22 12 15
wtorek, 26 mar, 17:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 26 mar, 17:30
Małe punkty:
18 25 21 25 27 25 22 25 0 0
TV Polsat Sport
wtorek, 26 mar, 20:30
TV Polsat Sport News
UNI Opole
0 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 26 mar, 20:30
Małe punkty:
19 25 24 26 21 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport News
środa, 27 mar, 17:30
TV Polsat Sport
MOYA Radomka Radom
0 3
PGE RYSICE Rzeszów
Środa, 27 mar, 17:30
Małe punkty:
21 25 21 25 20 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
środa, 27 mar, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty Chemik Police
3 1
Energa MKS Kalisz
Środa, 27 mar, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 18 25 18 33 31 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 30 mar, 16:00
Polsat Box
ŁKS Commercecon Łódź
0 3
Grot Budowlani Łódź
Sobota, 30 mar, 16:00
Małe punkty:
15 25 20 25 20 25 0 0 0 0
Polsat Box
wtorek, 2 kwi, 18:20
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
2 3
PGE RYSICE Rzeszów
Wtorek, 2 kwi, 18:20
Małe punkty:
19 25 25 19 25 18 22 25 8 15
TV Polsat Sport
wtorek, 2 kwi, 19:00
Polsat Box
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Grot Budowlani Łódź
Wtorek, 2 kwi, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 18 25 18 0 0 0 0
Polsat Box
czwartek, 4 kwi, 19:00
Polsat Box
Energa MKS Kalisz
2 3
UNI Opole
Czwartek, 4 kwi, 19:00
Małe punkty:
15 25 17 25 25 20 25 17 11 15
Polsat Box
piątek, 5 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
PGE RYSICE Rzeszów
3 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Piątek, 5 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 22 25 25 17 23 25 15 12
TV Polsat Sport
piątek, 5 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
1 3
Grupa Azoty Chemik Police
Piątek, 5 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 25 20 18 25 20 25 0 0
TV Polsat Sport
wtorek, 9 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
MOYA Radomka Radom
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 9 kwi, 17:30
Małe punkty:
20 25 22 25 25 21 14 25 0 0
TV Polsat Sport
wtorek, 9 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
KGHM #VolleyWrocław
1 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Wtorek, 9 kwi, 20:30
Małe punkty:
19 25 25 20 24 26 22 25 0 0
TV Polsat Sport
środa, 10 kwi, 15:45
TV Polsat Sport
UNI Opole
3 0
Energa MKS Kalisz
Środa, 10 kwi, 15:45
Małe punkty:
25 19 25 23 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport
piątek, 12 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 12 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport
piątek, 12 kwi, 20:30
Na żywo
Grupa Azoty Chemik Police
25 20 8 6 0 0 0 0 0 0
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 12 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
ŁKS Commercecon Łódź
··· ···
MOYA Radomka Radom
Sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
PGE RYSICE Rzeszów
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty Chemik Police
··· ···
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
PGE RYSICE Rzeszów
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
piątek, 26 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 26 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty Chemik Police
··· ···
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
 

Mecze

Grot Budowlani Łódź vs Polski Cukier Muszynianka Muszyna Trwa!

3 : 0
18.11.2017, 18:00
Małe punkty:
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Statystyki

Grot Budowlani Łódź

    Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
  I II III IV V Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Poz poz% Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
 1   Hana Cutura * * 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 3 0 0 3 100% 1 0,50
 2   Gabriela Polańska 5 5 5 12 4 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 12 1 0 7 58% 5 1,67
 3   Ewelina Wilińska 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 5   Agnieszka Korneluk 2 2 2 17 14 1 0 0,33 0 0 0 0 - 0 - 19 1 0 11 58% 5 1,67
 6   Julia Piotrowska 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 7   Julia Kąkol 4 4 4 11 16 0 1 0,00 32 1 5 21 66% 11 34% 26 2 3 7 27% 4 1,33
 10   Adrianna Muszyńska 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 12   Justyna Kędziora * * * 0 5 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 13   Agata Witkowska (L) * * * 0 0 0 0 0,00 12 1 2 7 58% 5 42% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 15   Kaja Grobelna 3 3 3 8 11 0 2 0,00 0 0 0 0 - 0 - 30 4 2 8 27% 0 0,00
 18   Pavla Smidova 6 6 6 2 11 0 1 0,00 1 0 0 1 100% 0 0% 1 0 0 1 100% 1 0,33
 20   Martyna Grajber-Nowakowska 1 1 1 8 13 3 0 1,00 13 1 3 7 54% 3 23% 9 0 0 4 44% 1 0,33
Łącznie           62 74 4 5 1,33 58 3 10 36 62% 19 32% 100 8 5 41 41% 17 5,67

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

    Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
  I II III IV V Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Poz poz% Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
 1   Roksana Wers * 0 2 0 0 0,00 1 0 1 0 0% 0 0% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 2   Małgorzata Lisiak 6 1 6 0 12 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 3 0 2 0 0% 0 0,00
 5   Maja Savić 3 4 3 6 10 2 0 0,67 0 0 0 0 - 0 - 10 1 1 2 20% 2 0,67
 6   Aleksandra Wójcik 2 3 2 11 12 1 0 0,33 16 0 3 7 44% 2 13% 28 3 4 8 29% 2 0,67
 7   Karolina Portalska (L) * 0 0 0 0 0,00 1 0 0 0 0% 0 0% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 9   Patrycja Flakus 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 10   Danica Radenkovic 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 11   Małgorzata Lis * 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 1 0 0 1 100% 0 0,00
 12   Monika Gałkowska 4 5 4 16 8 0 2 0,00 0 0 0 0 - 0 - 32 3 5 15 47% 1 0,33
 13   Paulina Bałdyga 1 2 1 0 10 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 3 0 0 0 0% 0 0,00
 15   Dorota Medyńska (L) * * * 0 0 0 0 0,00 34 1 10 18 53% 13 38% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 17   Mariya Karakasheva 5 6 5 8 6 0 0 0,00 16 3 4 6 38% 4 25% 20 1 5 8 40% 0 0,00
Łącznie           42 60 3 2 1,00 68 4 18 31 45% 19 27% 97 8 17 34 35% 5 1,67

Przebieg meczu

Set Czas Punkty Wynik
1 0:27 26 : 24 1 : 0
2 0:28 25 : 23 2 : 0
3 0:19 25 : 11 3 : 0
Łącznie 1:14 76 : 58 3 : 0

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:6
Numer meczu:36
MVP:Agnieszka Korneluk
Liczba widzów:1850
Sędzia pierwszy:Bartłomiej Adamczyk
Sędzia drugi:Anna Banaś
Komisarz:Robert Malicki

Informacje o hali

Nazwa:Atlas Arena
Adres:ul. Bandurskiego 7
Miasto:Łódz
Liczba miejsc siedzących w hali:13806