niedziela, 17 mar, 14:45
ŁKS Commercecon Łódź
2 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Niedziela, 17 mar, 14:45
Małe punkty:
25 20 24 26 23 25 25 22 12 15
wtorek, 26 mar, 17:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 26 mar, 17:30
Małe punkty:
18 25 21 25 27 25 22 25 0 0
TV Polsat Sport
wtorek, 26 mar, 20:30
TV Polsat Sport News
UNI Opole
0 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 26 mar, 20:30
Małe punkty:
19 25 24 26 21 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport News
środa, 27 mar, 17:30
TV Polsat Sport
MOYA Radomka Radom
0 3
PGE RYSICE Rzeszów
Środa, 27 mar, 17:30
Małe punkty:
21 25 21 25 20 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
środa, 27 mar, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty Chemik Police
3 1
Energa MKS Kalisz
Środa, 27 mar, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 18 25 18 33 31 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 30 mar, 16:00
Polsat Box
ŁKS Commercecon Łódź
0 3
Grot Budowlani Łódź
Sobota, 30 mar, 16:00
Małe punkty:
15 25 20 25 20 25 0 0 0 0
Polsat Box
wtorek, 2 kwi, 18:20
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
2 3
PGE RYSICE Rzeszów
Wtorek, 2 kwi, 18:20
Małe punkty:
19 25 25 19 25 18 22 25 8 15
TV Polsat Sport
wtorek, 2 kwi, 19:00
Polsat Box
Grupa Azoty Chemik Police
3 0
Grot Budowlani Łódź
Wtorek, 2 kwi, 19:00
Małe punkty:
25 17 25 18 25 18 0 0 0 0
Polsat Box
czwartek, 4 kwi, 19:00
Polsat Box
Energa MKS Kalisz
2 3
UNI Opole
Czwartek, 4 kwi, 19:00
Małe punkty:
15 25 17 25 25 20 25 17 11 15
Polsat Box
piątek, 5 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
PGE RYSICE Rzeszów
3 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Piątek, 5 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 22 25 25 17 23 25 15 12
TV Polsat Sport
piątek, 5 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
1 3
Grupa Azoty Chemik Police
Piątek, 5 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 25 20 18 25 20 25 0 0
TV Polsat Sport
wtorek, 9 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
MOYA Radomka Radom
1 3
ŁKS Commercecon Łódź
Wtorek, 9 kwi, 17:30
Małe punkty:
20 25 22 25 25 21 14 25 0 0
TV Polsat Sport
wtorek, 9 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
KGHM #VolleyWrocław
1 3
ITA TOOLS STAL Mielec
Wtorek, 9 kwi, 20:30
Małe punkty:
19 25 25 20 24 26 22 25 0 0
TV Polsat Sport
środa, 10 kwi, 15:45
TV Polsat Sport
UNI Opole
3 0
Energa MKS Kalisz
Środa, 10 kwi, 15:45
Małe punkty:
25 19 25 23 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport
piątek, 12 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3 0
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 12 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 16 25 20 25 20 0 0 0 0
TV Polsat Sport
piątek, 12 kwi, 20:30
Na żywo
Grupa Azoty Chemik Police
11 6 0 0 0 0 0 0 0 0
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 12 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
ŁKS Commercecon Łódź
··· ···
MOYA Radomka Radom
Sobota, 13 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 16 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
PGE RYSICE Rzeszów
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 16 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 19 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty Chemik Police
··· ···
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 19 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
··· ···
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Wtorek, 23 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
PGE RYSICE Rzeszów
··· ···
Grupa Azoty Chemik Police
Wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
piątek, 26 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
··· ···
Grot Budowlani Łódź
Piątek, 26 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty Chemik Police
··· ···
PGE RYSICE Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
 

Mecze

Beef Master Budowlani Łódź vs Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Trwa!

1 : 3
02.04.2014, 18:00
Małe punkty:
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Statystyki

Beef Master Budowlani Łódź

    Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
  I II III IV V Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Poz poz% Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
 1   Magdalena Śliwa 2 2 2 2 3 17 0 3 0,00 1 0 1 0 0% 0 0% 7 0 0 2 29% 1 0,25
 3   Tabitha Love * * * * 2 3 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 4 0 0 2 50% 0 0,00
 4   Anita Kwiatkowska 5 5 5 1 4 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 22 3 2 1 5% 0 0,00
 5   Dorota Ściurka 6 6 6 6 5 9 0 0 0,00 24 0 6 17 71% 8 33% 21 2 4 4 19% 1 0,25
 7   Natalia Skrzypkowska 3 3 3 3 18 14 0 0 0,00 41 3 13 23 56% 14 34% 45 3 7 18 40% 0 0,00
 9   Olga Trach * 0 1 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 10   Ewa Cabajewska * * * 0 3 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 11   Sylwia Pycia 4 4 4 4 15 9 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 22 3 3 9 41% 6 1,50
 12   Martyna Grajber-Nowakowska * 1 0 0 0 0,00 1 0 1 0 0% 0 0% 1 0 0 1 100% 0 0,00
 13   Noris Cabrera * * 5 11 6 0 1 0,00 4 0 2 1 25% 0 0% 26 2 0 11 42% 0 0,00
 16   Agata Witkowska * * * * 0 0 0 0 0,00 18 0 7 10 56% 7 39% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 18   Aleksandra Sikorska 1 1 1 1 8 19 1 1 0,25 1 0 0 1 100% 0 0% 8 0 0 4 50% 3 0,75
Łącznie           64 85 1 7 0,25 90 3 30 52 57% 29 32% 156 13 16 52 33% 11 2,75

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS

    Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
  I II III IV V Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Poz poz% Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
 1   Marina Cvetanovic 4 * 4 5 11 10 1 0 0,25 0 0 0 0 - 0 - 35 1 5 8 23% 2 0,50
 3   Karolina Różycka 5 6 5 6 14 9 0 2 0,00 17 0 6 10 59% 6 35% 42 3 3 13 31% 1 0,25
 4   Magdalena Mazurek 1 2 1 2 3 22 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 1 0 0 0 0% 3 0,75
 5   Magdalena Piątek * 5 3 5 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 9 2 0 1 11% 2 1,00
 6   Sylwia Wojcieska 3 4 3 4 12 13 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 10 2 0 5 50% 7 1,75
 7   Gabriela Jasińska 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 8   Emilia Mucha * 0 1 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 12   Justyna Wojtowicz 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 13   Paulina Maj-Erwardt * * * * 0 0 0 0 0,00 29 1 13 11 38% 10 34% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 14   Natalia Mędrzyk 2 * * 4 8 1 2 0,33 8 0 2 4 50% 3 38% 14 0 1 3 21% 0 0,00
 16   Aleksandra Jagieło * 3 2 3 17 19 1 2 0,25 24 0 9 11 46% 8 33% 29 1 2 16 55% 0 0,00
 17   Ivana Plchotova 6 1 6 1 9 10 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 16 0 0 8 50% 1 0,25
Łącznie           73 97 3 7 0,75 78 1 30 36 46% 27 34% 156 9 11 54 35% 16 4,00

Przebieg meczu

Set Czas Punkty Wynik
1 0:31 25 : 23 1 : 0
2 0:31 23 : 25 1 : 1
3 0:24 15 : 25 1 : 2
4 0:25 21 : 25 1 : 3
Łącznie 1:51 84 : 98 1 : 3

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:I-1
MVP:Aleksandra Jagieło
Liczba widzów:1400
Sędzia pierwszy:Marek Heyducki
Sędzia drugi:Agnieszka Michlic
Komisarz:Marek Bykowski

Informacje o hali

Nazwa:Atlas Arena
Adres:ul. Bandurskiego 7
Miasto:Łódz
Liczba miejsc siedzących w hali:13806